Кирилюк Вікторія

Розпакуємо посилочку від Makeup разом

Розпакуємо посилочку від Makeup разом

Отже, почнемо з того, що я взагалі замовляла🧐

Сироватка з ніацинамідом, чорна туш для вій та олійка-активатор росту для вій. А у подаруночок поклали відбілюючу маску від Sane.

Про сироватку: добре зволожує шкіру - для мене це величезний плюс, бо від вітру і такого холоду як зараз моя шкіра дуже страждає. Також трохи матує і усуває надмірну жирність.

Туш для вій: по-перше - має насичений чорний колір, по-друге - добре подовжує і підкручує війки, ну і по-третє дуже зручна силіконова щіточка. До речі туш не осипається протягом дня,це теж великий плюс.

Олійка: спеціально почекала тиждень, покористувалась нею, щоб мати про що написати. Використовувала два рази на день - зранку і ввечері, після вмивання і перед сном наносила на вії і брови. Найголовніше - не викликала алергії, за це я дуже переживала. Війки вже на 3-4 день стали чорнішими і виглядали так,неначе я підвела міжвійку чорним олівчиком; брови також стали темнішими і волосинки товщими. Наразі я дуже задоволена і продовжую користуватись цією олійкою💕💖

Якщо комусь цікаво, який результат буде від цієї олійки - напишу ще пізніше пост конкретно про неї

Розпакуємо посилочку від Makeup разом