Hrystja_

Тіні Jeffree star…

Тіні Jeffree star…

Я шукала зелені тіні. Щоб були дійсно зеленого кольору. Бачила дуже класні макіяжі самими зеленими тінями, і в поєднанні з коричневими. І загорілася ідеєю теж такий зробити.

Вибір впав на ці тіні. До цього ніколи нічого не мала від цього бренду, але чула, як його розхвалювали блогери.

На сайті цей колір виглядав справжнім зеленим, як молода трава після дощу...але це тільки на фото.

В реалі це зовсім інший колір.

Це зелений з відтінком голубого🙄, який на повіках виглядає брудним🫣. Я довго думала, що він мені нагадує... І нарешті зрозуміла: коли батон довго лежить, він покривається пліснявою ( тут, думаю навіть не потрібно описувати, бо всі точно хоча б раз бачили такий хліб). І ці тіні мають точно такий самий колір- колір цвілі.

З коричневими тінями скомбінувати взагалі не варіант, виглядає дуже не охайно. Самі тіні- на повіках як синці.

Коли набираєш на палець, вони дуже пігментовані...дуже насичений колір. Як починаєш наносити на повіки- я досі не можу зрозуміти, де дівається та пігментація. Від неї залишається легенький відтінок, який ще й дуже важко наносити.

Купувала на знижках за 210 грн...але вони ( не знаю, як інші кольори, можливо вони класні...тому говорю саме за цей) точно не вартують навіть 50 грн.

Тіні Jeffree star…

І колір, який виходить після нанесення...