O_Skomska

Перше враження від тонального Purito

Перше враження від тонального Purito

Давно хотіла спробувати тональний від Purito, адже стільки позитивних відгуків.

Ціна за тональний 500-600 грн, в мене були сумніви з приводу відтінку, тому не готова була відразу придбати повний формат, для себе мала на увазі 13, або 21.

І ось я знайшла пробник 13 відтінку для тестування.

Він має достатньо плотну текстуру , як для ВВ крему.

Перше враження від тонального Purito

Я маю світлу шкіру, думала що 13 відтінок, буде віддавати сильно жовтим, але ж ні, я його нанесла і він ніби пристосувався під мою шкіру та тон. Отож маю постакне, поодинокі висипи та "родиме пятно" ( по фото "до" добре видно всі недоліки, далі фото після нанесення тонального)

Мої враження:

- вирівнює тон шкіри

- середнє перекриття, але щільність залежить від того, чим наносити(я використовувала вологий спонж)

- надає природний сяючий фініш (я зазвичай люблю матовий , який надає наприклад тональний від Maybelline New York Fit Me Matte Poreless Foundation , але сяючий фініш від Purito дуже делікатний, мені сподобався, не такий , як від тонального Lamel наприклад)

- не залишає липкості та відчуття тяжкості (як колись в мне було від Misha, він мені прям заважав на обличчі, після нанесення відразу хотілось змити...ми з ним так і не подружились)

Тож мені подобається тональний, перекриття не ідеальне , але можна нашаровувати , або добавити консилер .

Відтінок 13 хороший для мене, хочу ще знайти 21, щоб порівняти і тоді придбаю повний розмір .