Yuriivna

Кохання з першого погляду - туш від Maybelline Falsies Surreal 💜

Кохання з першого погляду - туш від Maybelline Falsies Surreal 💜
Кохання з першого погляду - туш від Maybelline Falsies Surreal 💜


Згадую як вперше побачила цю новинку від Maybelline,чого коштує тільки сам дизайн туби,а потім сталося те,що повсякденний макіяж не обходиться без цієї туші ніяк.
Від Maybelline я мала декілька варіантів туші,але всі якось були щось посереднє,а саме ця виявилась для мене самою кращою з того,що використовувала від цієї фірми.


Дизайн : сама туба широка,аніж звичайні туші інших фірм,якими я користувалась,наприклад в мене є від Eveline,то там туба зовсім інша.


Туба від Maybelline має гарний колір,це наче і дрібниця,але все ж таки,якщо косметика візуально естетично може виглядати,то чому б не зробити її такою?


Як легко змивається?
Якщо наприклад,вмитися лише гелем або пінкою для вмивання,то можна вмить стати "пандою",я використовую міцелярну воду,потім вже гель для вмивання,змивається в принципі не важко,якщо сходити до басейну,то туш вмить не осипається або відбивається на повіках,але якщо після басейну,активно потерти руками очі,то само собою знову ж таки станете "пандою".
Переваги:
+ Туш стійко витримує цілий робочий день,тобто не осипається.
+ Швидко висихає після нанесення та не відбивається на повіках
+ Вії мають як об'єм так і довжину,хоча для мене все ж таки об'єм важливіше.
+ Не склеює вії
+ Зручна та густа щіточка
+ Туш профарбовує як маленькі вії,так і великі.


З недоліками
важко,бо суттєвих я так і не знайшла.Читала відгуки,що в деяких випадках туш була сухою,але у мене такої проблеми немає,для мене це однозначно якісна,зручна туш,бо не хочеться читати якесь "магічне заклинання",щоб туш не склеювала та не робила інших візуальних нюансів.Рекомендація,однозначно!

Кохання з першого погляду - туш від Maybelline Falsies Surreal 💜