krutoguuz

#happybirthdaymakeupclub.

#happybirthdaymakeupclub.

З Makeup club я познайомилася наприкінці лютого 2023 року. Спочатку я була дуже розгублена і мені хотілося розповідати, але впевненості в собі та слів для цікавих постів ніби не вистачало. Я почала все більше і частіше заходити сюди та читати про, що тут пишуть дівчатка і надихалася постами, особливо лонгрідами. І з часом почала вже сама тут пробувати, щось писати, але мої дописи були коротенькими і іноді мені здавалися якимись невдалими. Але завдяки дівчаткам тут, які почали їх читати та коментувати і мене з'являлася мотивація писати ще і більше та цікавіше. За цей час, а це вже майже рік в мене зявилося більше впевненості в собі та стало простіше ділитися своєю думкою, а не тримати її в собі. Я знашла тут дівчат схожих на себе, з якими завжди є про що поговорити. Так як в мене зараз майже немає подруг (є одна але далеко), завжди цікаво поспілкуватися про щось дівчаче, про те що хлопець/чоловік не зрозуміє. І ще дуже круто і мотивує ділитися своїми знаннями, вряженнями та відгуками.

Тому дуже дякую всім дівчаткам, які читають мої пости, а коли коментують, то я завжди дуже радію. Ви котіки ❤️

І дякую Makeup club за можливість знайти тут однодумців, бютіголіків для обміну інформацією на цікаві теми.