Anna 9u

Аналог рум'ян DIOR та NARS ???!! Рум'яна для новачків та тих кому подобається стиль old money.

Аналог рум'ян DIOR та NARS ???!! Рум'яна для новачків та тих кому подобається стиль old money.

Привіт! Сьогодні я хочу поділитися з вами своїми враженнями від рум'ян Maybelline New York Fit Me Blush 30 у відтінку Rose. Якщо ви ще не випробували ці рум'яна або вагаетесь щодо придбання - цей огляддля вас.

1. Упаковка та Дизайн: Зручний та компактний дизайн робить їх ідеальними для подорожей або маленького косметичного мішечка. З мінусів немає дзеркальця.Також сам рефіл достатньо великий вистачить на довгий час.

2. Відтінок Rose: Цей конкретний відтінок - Rose - привертає увагу своєю неймовірною ніжністю. Він створює природний рум'янець, ніби ви тільки що повернулися з зимової прогулянки. Легка текстура рум'ян надає вашому обличчю свіже та природне сяйво. З мінусі вони малопігментовані.

3. Схожість на Nars Orgasm:Я не могла не помітити вражаючу схожість цих рум'ян з культовими Nars Orgasm. І, маю вам сказати, вони виправдовують це порівняння! Fit Me Blush 30 Rose має той самий чарівний перелив та легкість, як і його дорогий аналог, але сам підтон відрізняється у Nars він більш теплий.Самим підтоном рум'яна більш схожі на Dior Rose. В обох продуктах золотяві саючі частинки.

4. Стиль Old Money:Однією з найпрекрасніших рис цих рум'ян є їхній універсальний стиль. Вони ідеально вписуються в концепцію макіяжу в стилі Old Money. Завдяки своїй природній кольоровій гаммі та дискретному блиску, вони створюють враження невимушеної розкіші, яка властива тільки справжнім леді з вишневих садів!

Загалом:Maybelline New York Fit Me Blush 30 Rose - це справжнє відкриття для тих, хто цінує ефектний макіяж та вишуканість стилю. Вони не тільки роблять ваше обличчя свіжим та сяючим, але і вносять дотик класу у вашу колекцію косметики. Я впевнена, ви полюбите ці рум'яна так само, як і я!

Діліться своїми враженнями та ідеями щодо макіяжу в коментарях.💖

Аналог рум'ян DIOR та NARS ???!! Рум'яна для новачків та тих кому подобається стиль old money.
Аналог рум'ян DIOR та NARS ???!! Рум'яна для новачків та тих кому подобається стиль old money.