wowmom

Синці під очима перекриває слабенько, проте круто освіжає погляд! Консилер, який я купувала роками!

Синці під очима перекриває слабенько, проте круто освіжає погляд! Консилер, який я купувала роками!
Синці під очима перекриває слабенько, проте круто освіжає погляд! Консилер, який я купувала роками!

Привіт, красуні!

Незважаючи на свою любов до косметичних експериментів, є в мене такі улюбленці, яким я можу не зраджувати роками. Одним із таких є консилер-коректор Eveline Make-up Concealer 2 in 1. Це той засіб, який я купувала разів 10-15 точно, і який раніше ніколи мене не підводив. Я перестала ним зараз користуватися лише з тієї причини, що в мене змінилися вимоги до консилера в принципі, проте я залюбки до нього повернуся найближчим часом.

Синці під очима перекриває слабенько, проте круто освіжає погляд! Консилер, який я купувала роками!

Отже, що в ньому такого класного?

По-перше, консилер просто непристойно бюджетний.

По-друге, його багато - цілих 7 мл, і в нього невеликий розхід.

По-третє, в палітрі є класні віддінки, які підійдуть для різних тонів шкіри.

І, в-четверте, він круто працює в зоні під очима! Але пол це далі...

В мене було три віддінки: 04 Light (найбільш універсальний віддінок для славянської зовнішності, з жовтим підтоном), 08 Porcelain (підійде дівчатам з дуже світлою шкірою, та має рожевий підтон), 05 Light (класний варіант для смаглявих або засмаглих дівчат).

Консилер має дуже легку текстуру, і найкраще за все його розтушовувати пальцем, бо спонж з'їсть весь пігмент.

Він класно наноситься, але перекриває недоліки, прямо скажемо, на трієчку. Якщо у вас сильні синці під очима, я б його не радила.

Але його фішка в тому, що він наче підсвічує шкіру зсередини, і за рахунок цього погляд стає набагато свіжішим.

Він не сушить, майже не западає у складки, і не підкреслює зморшки.

Думаю, консилер може сподобатися або дуже молодим дівчатам, яким треба лише трошки вирівняти тон шкіри, або тим, у кого вже є видимі вікові зміни, для того щоб трохи це приховати.

Консилер не фіксується на шкірі, тому я б радила, для більшої стійкості, трошки його припудрювати.

Для легкого щоденного макіяжу - Eveline Make-up Concealer 2 in 1 підходить, як не можна краще.

Це той засіб, який не містить у своєму складі багато пігменту та якихось супер-доглядових компоненти, проте свою декоративну функцію, він виконує шикарно.

Дякую за увагу 😘