Anna_feerie

#birthdayspringvibemakeup Весняний мейк мінімумом продуктів)

#birthdayspringvibemakeup Весняний мейк мінімумом продуктів)
#birthdayspringvibemakeup Весняний мейк мінімумом продуктів)

Готуючись до дня народження Skomska Olya я хотіла зробити максимально легкий, проте освіжаючий та дійсно весняний макіяж. Для цього вирішила взяти мінімум продуктів, якими стали улюблений BB крем, мультитаскер, консилер та кольорова туш).

Найголовніше – вирівняти тон обличчя, оскільки я планувала робити дрейпінг, то власні рожеві щічки треба було замаскувати)). Пуріто, як і завжди, прекрасно з цим завданням впорався, а консилер Eveline Make-up Art освітлив зону навколо очей, додавши яскравості погляду 😍. Хайлайтер не знадобився, адже покриття вийшло дуже сяючим саме по собі).

Далі все максимально просто – мультитаскер я нанесла на губи щільним шаром, а потім на щічки, вилиці та очі більш акварельно. Потім профарбувала вії трав’яним зеленим відтінком туші Glambee і все – готово!)

#birthdayspringvibemakeup Весняний мейк мінімумом продуктів)
#birthdayspringvibemakeup Весняний мейк мінімумом продуктів)

З макіяжною частиною закінчили, тож тепер можна переходити до привітань нашої Олі! Хочу побажати тобі, красуне, весняного настрою в будь-яку пору року, миру, здоров’я, справжніх друзів та чарівних відкриттів! А також успіхів у духовному розвитку (ви, до речі, знали, що Оля вміє стояти на цвяхах? 💪) та благополуччя для всієї твоєї родини ❤️. Сяй, квітни та відкривай себе миру😍