Yana Osyka

Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil Deep Brown

Maybelline New York Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil Deep Brown

Я не фанат оформлення брів взагалі. Люблю сидіти витушовувати тіні, а не малювати брови. Така я вже людина.

Думаю у кожного є безліч історій про цю частину тіла, адже брови можуть передати твій характер, емоції, підкреслити певні риси обличчя. Я як і більшість людей з цим всім гралась. Робила різну форму. Купувала помадки, жирні олівці для брів різних кольорів. Мала чи помаранчеві брови, чи сірі. Але в один момент я втомилась і вирішила просто дати їм рости так як вони хочуть. І зараз олівець для мене це про підмалювання кількох волосинок збоку на лівій брові.

  • Мені потрібен був колір максимально схожий на мої волоски. У Maybelline я його знайшла. Плюс класна щіточка, якщо я десь напартачу я можу розтушувати або прибрати зайве. Олівець жодного разу не зламався (так робив ColourPop).
  • З усіх сторін олівець гарний, бюджетний, а з моїм використанням він швидше засохне ніж закінчиться.

P. S. Сьогодні вчителька порадила мені користуватись олівцем для брів, щоб обличчя було виразніше. Тепер я думаю на скільки процентів вона має рацію… Чи це тому що вона з Пакистану, а там люблять насичені брови (я глянула їх мейкап-артистів).