Вікторія

#nyxmakeupclub

#nyxmakeupclub

Що тут скажеш, я обожнюю косметику Нікс) Поки позрибала все це добро, виявила хорошу таку кучку. І це я ще не по всім сумках пройшлася в пошуках всіх помад) Десь точно ще має бути одна пудра))

Пам'ятаю ще у студентсі роки я обожнювала заходити в корнер NYX в Глобусі на Майдані. Там все було таке гарне, і таке тоді для мене дороге)) Зараз цей гештальт точно закритий)

#nyxmakeupclub

Мій улюбленець останнього часу - це олійка. Вона просто чумова. Зволожує губи, не липка, золотисто-коричневого кольору. Все як я люблю) Ще дуже хочу 08 колір Status Update/

Ще одна любімка - це матуюча пудра. Насправді в мене їх 2: прозора вдома, і бананова на роботі. Про прозору, затерту до дір нещодавно писала допис https://club.makeup.com.ua/post/22449/

Класна, буджетна пудра, яка матує будь-який макіяж на довго.

Дуже круті продукти для брів:

1. Туш для брів - супер-штука, середньої фіксації, приємний шоколадний колір. Додає густоти.

2. Тоненький маркер для брів, колір Еспресо. Чудова штука, щоб підмалювати недостающі волосинки

3. Гель для брів. Фіксація на 10/10. Але треба наносити обережно, може лишати трохи нальоту, якщо переборщити

Палетки тіней. В мене їх вприниципі вдома 5 штук (одна зявилася нещодавно і не зайшла), і 3 з них від Нікс. Дві супер-базові, одна матова і друга сатинова. Ідеально поєднуються одна з іншою і їх двох мені достатньо для будь-якого макіяжу. Супер-яскраві і креативні - то не моє. Наносяться легко, не пилять, на базі будуть триматися весь день. Пігментовані, не плешивлять. Короче, це любов

Ще одна палетка вже більша, я її використовую рідко, та там є пара прикольних кольорів

Якщо комусь цікаво - можу показати свотчі

Взагалі, Нікс класні тіні, можна знайти на будь який смак та рівень креативу

Власне База під тіні в Нікс - хороша робоча лошадка, кольору світлого консилеру

І ще зараз в мене коричнева підводка, хороша, стійка. писала про неї допис: https://club.makeup.com.ua/post/19526/

Це просто прекрасно, хіба ні?)

Видно, що дзеркало в мене трохи затерте, бо користуюся ним щодня. Це підпал) Ще в мене з цієї серії червона помада Токіо І пензлик. Другу помаду я так і не встигла купити.

До речі, в Нікс ще крутий Хайлайтер, якого мені, здається, вистачить до кінця життя. Сяє супер, я його іноді додаю до крему для тіла, щоб було ну ВАЩЕЕ))

Зараз в мене її не має, але в Нікс є супер-стійка підводка. Я нею на минулий Хелловін малювала на руці тату. Протрималося тиждень, якщо не терти мочалкою)) Вона якось так і називалася Body lainer

Взагалі там ще дуже багато всього класного: маленькі рідкі помадки, буде комфортні і там велика палітра, блиски для губ, туш теж хороша.

А ще в Нікс круті подарункові набори. Сама зараз придивляюся, чи не подарувати собі його на Миколайчика))