O_Skomska

Антицелюлітна щітка для тіла UTerra Native

Антицелюлітна щітка для тіла UTerra Native

Масаж сухою щіткою – процедура догляду за тілом в домашніх умовах, яка стає дедалі популярнішою.

Сухий масаж щіткою допомагає :

  • покращити кровообіг та лімфовідток;
  • зменшити прояві целюліту ;
  • очистити пори;
  • допомогає при розтяжках та інше.

І ще на початку літа я купила щітку від UTerra Native, спочатку інтенсивно користувалась, а потім просто закинула і забула про неї) наразі хочу знову відновити сухі масажі, адже маю проблемні зони.

Моя вага 53кг при зрості 173 см - і я звісно маю целюліт(

Щітка від UTerra Native якісна та хороша, має дерев’яну основу та оснащена ручкою, що робить застосування дуже зручним, та дістає до, будь-якої, зони .

Матеріали, з яких виготовлена щітка, не спричиняють алергічних реакцій і подразнення. Вона делікатно та дбайливо масажує шкіру, усуваючи ороговілі клітини й стимулюючи мікроциркуляцію.

Довжина щітки 30 см. Ворс достатньо жорсткий, але відчуття можна коригувати взалежності від натиску.

Коли я інтенсивно використовувала - бачила хороший результат - шкіра ставала гладенька, підтягнута . Але це потрібно робити на постійній основі, адже коли зупиняєшся - результат втрачається. Рекомендовано використовувати щітку не більше трьох разів на тиждень.

Чи практикували сухий масаж щіткою? Які були враження та результати ? Які аксесуари , чи засоби використовували ? Буду вдячна, якщо поділитесь досвідом.

Антицелюлітна щітка для тіла UTerra Native
Антицелюлітна щітка для тіла UTerra Native