Свідома клієнтка

Крем для профілактики тріщин на п'ятах з золотим вусом "Домашний Доктор"

Крем для профілактики тріщин на п'ятах з золотим вусом "Домашний Доктор"

ПП "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА "НВО "ЕЛЬФА" бере свій початок у м. Коростень, Житомирської області. Цьому виробнику належать бренди Dr. Sante, “Зелена аптека”, The Doctor Health & Care та “Домашній Доктор”. Розмір статутного капіталу підприємства складає 5 000 000,00 грн. Цьому виробнику я довіряю.

"ЕЛЬФА" випускає бюджетну косметику, яка зазвичай приємно дивує своїх споживачів. За останні 15 років їх продукція жодного разу мене не розчарувала та не викликала алергії, щось подобалось мені більше, щось менше.

Крем для ніг мені подобається, він випускається в об’ємі 42 мл. Що у складі крему?

Aqua — вода

Cocos Nucifera Oil — олія кокосу, емолент

Paraffinum Liquidum — мінеральна олія, емолент

Glyceryl Stearate — емульгатор, емолент

Stearic Acid — регулятор в’язкості, емолент

Cetearyl Alcohol — цетеариловий спирт, хороший жирний спирт, який зволожує

Callisia Fragrans Extract — екстракт золотого вуса

Persea Gratissima Oil — олія авокадо

Olea Europaea Fruit Oil — оливкова олія

Calendula Officinalis Flower Extract — екстракт квітів календули лікарської

Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer — регулятор в'язкості. Полімери часто виступають у ролі регуляторів в’язкості, це не дорогий полімер, однак я не раз бачила такий самий в значно дорожчих кремах для обличчя

Parfum — ароматизатор

Propylene Glycol — не найкращий зволожувач, однак, знову ж таки він дуже часто зустрічається і в косметиці для обличчя

Sodium Benzoate — консервант

Sodium Hydroxide — буферний агент

Phenoxyethanol — консервант

Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben — консерванти

Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citral — ароматизатори

Як бачимо, цілком прийнятний склад.

Сам крем середньої густини та приємно злегка пахне свіжістю, в мене немає тріщин, щоб перевірити його дію в цьому плані. Крем добре зволожує та пом’якшує стопи, якби мені потрібно було описати його одним словом, я б сказала, що крем м’який. Користуватись кремом можна 12 місяців після відкриття. Я можу відмітити, що коли я користуюсь кремом, то витрачаю потім менше часу на педикюр.

Дякую, що прочитали ❤️