BELENKAYA

Порівнюю маски від Phytorelax

Порівнюю маски від Phytorelax

Чи досягла я своєї мети? Давайте дивитись.

Першою маскою стала Phytorelax Laboratories Keratin Color Protection Hair Mask. Захист кольору мене, звісно, не цікавив. Але пункт «для блиску» одразу розставив всі крапки над «і». Не пам'ятаю, щоб я колись оформлювала замовлення так швидко, як у той день 😂

Масками для пофарбованого волосся користуюсь не вперше. Особисто для мене це просто більш живильна, відновлювальна та зволожувальна формула, яка точно не завадить при постійному використанні високих температур.

  • просто чудовий запах. Одночасно свіжий та солодкий, що залишається на волоссі досить довго;
  • вирішує проблему ламкості та посічених кінчиків, адже з моменту використання, волосся помітно пішло у довжину;
  • дарує блиск (!) завдяки гідролізованому кератину, навіть якщо я не використовую браш;
  • не потребує довготривалого витримування, достатньо 5-ти хвилин для отримання повного ефекту;
  • робить волосся більш важким та щільним, але не обтяжує. Особисто у мене — забирає всю пухнастість, тому це облегшує мені процес вкладання;
  • текстура густа, кремова, але легко розподіляється по довжині. Не боюсь наносити її на прикореневу зону, вона дуже добре вимивається;
  • при постійному використанні надає ефект поступової реконструкції. Помітила це по локонам внизу потилиці, які пошкоджуються через тертя об одяг та виглядають пористими. Їх стан значно покращився та текстура відновилася десь на 60%. Як на мене, це досить крутий результат від маски для домашнього застосування.

Aqua/Water/Eau, Cetylalcohol, Behenamidopropyl dimethylamine, Orbignya oleifera seed oil, Hydrolyzed keratin, Hydrolyzed sericin, Sodium PCA, Sodium lactate, Arginine, Aspartic acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum [Fragrance], Lactic acid, Benzoic acid, Limonene, Dehydroacetic acid, Hexyl cinnamal, Triethanolamine, Linalool, Ethylhexylglycerin, Citronellol, Citral, Leuconostoc/radish root ferment filtrate.

  • гідролізований кератин, потрапляючи на пошкоджені і пористі ділянки волосся, відновлює їх структуру, створюючи свого роду захисну оболонку, що надає еластичності локонам. ( До складу кератину входить 28 амінокислот, які здатні живити волосся, повертати їм природний блиск і здоров'я);
  • олія бабасу повертає блиск і життєві сили пошкодженому волоссю. Масло призначене для догляду і лікування за сильно пошкодженими пасмами. Після першого використання, волосся стає м'яким і зволоженим. Бабасу має сильний гідробар'єрний ефект і зберігає локони зволоженими на довгий час;
  • молочна кислота розгладжує поверхню волосся, надає шовковистість і м'якість. Шкіра голови при цьому очищається від себуму, що провокує звільнення від лупи та зайвого саловиділення.

Моя оцінка: 10/10, просто не маю на що нарікати навіть зі своєю прискіпливістю :)

Використання кокосової олії для волосся — це тільки питання часу. Коли почались морози, мені спало на думку, що потрібно доповнити догляд чимось більш поживним, тут я і познайомилася із серією Coconut.

  • маска має ненав'язливий кокосовий аромат (без надмірної приторності, як це часто буває із кокосовою запашкою);
  • формула дуже поживна, адже текстура на дотик масляниста, має характерний жовтуватий колір;
  • маска обтяжує. Це відчувається через те, що голова не залишається свіжою так довго, як звикла кожна з нас. Але цим грішать всі поживні маски, від цього не втечеш;
  • з волосся вимивається не так просто, як попередня, потребує більше часу;
  • особисто мені більше до вподоби використовувати її як «терапію», коли маска витримується 30-50 хв, прогрівається феном та має час максимально увібратися;
  • дуже облегшує процес розчісування та вкладання;
  • блиску не так багато, як хотілося б, просто пряме, насичене, доглянуте волосся.

Aqua [Water], Cetyl alcohol, Behenamidopropyl dimethylamine, Cocos nucifera (Coconut) oil, Orbignya oleifera seed oil, Hydrolyzed wheat protein, Phenoxyethanol, Amodimethicone, Lactic acid, Parfum [Fragrance], Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Hexyl cinnamal, Benzyl salicylate, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Sodium benzoate.

  • кокосова олія зволожує волосся, зменшує його ламкість та випадіння. Чудово підходить для подразненої шкіри голови;
  • олія бабасу повертає блиск і життєві сили пошкодженому волоссю (як і в минулій масці);
  • пшеничний гідролізований протеїн вважається делікатним, працює на пом'якшення навіть дуже жорсткого волосся;
  • молочна кислота розгладжує поверхню локонів, надає додаткову шовковистість і покращує стан шкіри голови.

Моя оцінка: 7/10. Зняла бали за довге вимивання та обтяження. Обов'язково куплю ще, але виключно на холодний сезон.