Ta_nyaaaaaaa

Цукерковий кокосовий смаколик для тіла 🤤🥥

Цукерковий кокосовий смаколик для тіла 🤤🥥
Цукерковий кокосовий смаколик для тіла 🤤🥥

Вітаю ☺️❤️

Виходить так, що зовсім недавно я ще нічого не знала про бренд Tsukerka 🇺🇦 А тепер я уже тестую їх третій продукт за 1,5 місяці 😅 І таке співпадіння, що всі вони діставалися мені у подарунок і всі вони - скраби.

Однак, незважаючи на те, мій відгук буде чесним, як і всі інші… хоча як завжди дуже суб’єктивний, бо всі ми різні 🙃

Прикріпляю посилання на попередні два огляди скрабів:

1. Скраб "Баунті" - https://club.makeup.com.ua/post/21809/

2. Скраб "Кавуновий смузі" - https://club.makeup.com.ua/post/22792/

Отож сьогодні на огляді Tsukerka Body Scrub "Рафаелки" 🥥

Якщо ж попередні два скраби у мене були у тубі, то цей скраб випущений у баночці, що значно зручніше, як на мене!)

Дизайн баночки такий же лаконічний, у стилі бренду. На наклейці великими літерами написано РАФАЕЛКИ, а я б радила виробнику збільшити слово СКРАБ, інакше його можна з’їсти 🤣 Принаймні я трималася з усіх сил навіть попередньо знаючи, що це скраб для тіла.

Баночка виготовлена із прозорого глянцевого щільного пластику, через яку гарно видно усі кульки-смаколики для тіла 😋

Зверху усе це прикрило чорною кришечкою із білим написом - назвою бренду.

_______________________________________

Як на мене, формат баночки і скрабу саме у кульках набагато зручніший, ніж попередні скраби у тубах. У попередніх дописах я описувала основну проблему такого упакування: абразивні частинки можуть осідати і забивати дозатор туби 😞 Також саме у тубі складніше збовтати продукт чи перемішати його натисками пальців. Однак усе описане - проблемки не значні

Насправді не зовсім. Але не засмучуйтесь!)

Бо аромат у скрабу доволі приємний. Він насичений цукерковий, кокосовий і зовсім трішки мильний. Саме через легку мильність я відповіла, що скраб не пахне Рафаелками 1в1.

Аромат цукерок - це перше, що припаде на думку при відкритті баночки.

Що мені подобається у продукції Tsukerka 🍬 - так це те, що їх скраби (про інші засоби поки говорити не можу) мають НЕ хімозний, а приємний аромат. Він не приторний, не кондитерський, а приємний солодкуватий косметичний 🤤

Кульки скрабу доволі щільної консистенції. Вони пружні. При роздушуванні дещо крихкі, але не розсипається.

Скраб абсолютно не маслянистий

Основними абразивами виступають кокосова стружка та гранульований цукор. Вони доволі крупні та жорсткі 🫧

Скраб “Рафаелки» вспінюється найкраще серед усіх, якими я користувалася від бренду Tsukerka 🍬 Це чудово помітно на відео. Просто вау 🔥

Розприділяється найкраще на добре розпареній та вологій (навіть мокрій) шкірі. Якщо її до такого стану не довести - скраб кришиться у долоні.

Після застосування шкіра м‘яка, усі відмерлі і загрубілі частинки шкіри відмінно відлущені. Однак моя шкіра відразу просить зволоження. Так як у цього скрабу більш суха текстура і він у формі кульок, а не рідини, більш схожої на попередні, сам по собі продукт також суховатий.

На скрабування ніжок і 🍑 мені вистачає однієї, за бажанням двох кульок, так як скрабчик потужно милиться і має багато абразивних частинок - кокосової стружки та цукру.

Він трішки жорстко діє за рахунок крупних абразивів, але для моїх цілей на сьогодні, а це позбутися проявів целюліту та підтягнути шкіру - підходить на всі 💯 І ефект більш еластичної та підтягнутої шкіри я бачу відразу після використання скрабу 🥥

___________________

Найголовніше завдання - відлучення відмерлих клітин шкіри засіб виконує ідеально ✅

Усі складники я поділила на корисні компоненти та ті, до яких можуть виникати питання.

Але зазначу відразу, склад доволі хороший як для скрабу, він натуральний. Мені сподобався, нарікань чи претензій не маю.

Корисні компоненти:

✅ Олія бавовняного насіння багата лінолевою кислотою, ця олія забезпечує зволоження та живлення шкіри.

✅ Олія персикових кісточок містить вітаміни та антиоксиданти, що допомагають в боротьбі зі старінням шкіри та покращують її текстуру.

✅ Олія виноградних кісточок відома своєю легкістю та здатністю регулювати виділення себуму, сприяючи балансу шкірного покриву.

✅ Гліцерин відомий своїми зволожувальними властивостями, він допомагає утримувати вологу на поверхні шкіри.

✅ Вітамін А (до цієї групи входить і ретинол) сприяє відновленню та обновленню клітин, покращуючи текстуру шкіри.

✅ Вітамін Е - антиоксидант, який допомагає захищати шкіру від впливу вільних радикалів та сприяє її здоров'ю.

✅ Кокосова стружка виступає натуральним ексфоліантом, який допомагає видаленню відмерлих клітин шкіри.

✅ Гранульований цукор ще один ефективний ексфоліант для видалення відмерлих клітин і покращення текстури шкіри.

Ті компоненти, щодо яких можлива негативна реакція чутливих людей.Їх небагато, всього 3:

🤔❓Запашник та барвник...Деякі люди мають високу чутливість або можуть мати алергічну реакцію на ароматизатори та барвники. Тому важливо звертати увагу на склад, особливо якщо у вас чутлива шкіра або алергії.

🤔❓ Безсульфатний мильний комплекс. Хоча безсульфатні мильні комплекси стають популярними як менш агресивні для шкіри, деякі люди можуть виявити чутливість або алергію на певні компоненти цих комплексів. Але те ж саме можна сказати і про кожен складник, чи не так?

Отож загалом склад потішив натуральність та якістю.

Вважаю цей скраб доволі і доволі хорошим. Він мені сподобався. Особливо зацінять любителі кокосових цукерок і цукрових скрабів. І я серед них!) 🥰

Крім того, я вважаю, що цей скраб ідеально підійде на подарунок завдяки пакуванню та своєму зовнішньому вигляду 🎁 А ще більше тішить те, що у ньому не лише гарне пакування та зовнішній вигляд, а він ще й гарно виконує свої прямі завдання зі скрабування ✅

А як вам такий смаколик для тіла?)😋