Бураченко Анастасія

GC Tooth Mousse Mint - чудовий професійний стоматологічний засіб для зміцнення емалі

GC Tooth Mousse  Mint -  чудовий професійний стоматологічний засіб  для зміцнення емалі

Цей засіб мені порадив мій стоматолог,це справді дієвий засіб. Особливо для дітей та дитячих зубчиків. Зупиняє карієс на стадії білої плями та ремініралізує емаль .
Текстура - легша та не така щільна ніж у звичайної пасти.
Запах - майже немає.
Смак - ледь ледь уловимий приємний та ніжний, як ніжна м'ята .

Тус Мус (TOOTH MOUSSE) – розроблений із застосуванням технології RECALDENTTM (Казеїн Фосфопептид – Аморфний Кальцій Фосфат) гель .
Крем для місцевого застосування з біодоступним кальцієм і фосфатом.
Розроблений в Японії, на сьогодні виробляється в Японії та США.

Ось склад.
INGREDIENTS: Pure water, Glycerol, CACP, D-sorbitol, CMC-Na, Propylene glycol, Sillicon dioxide, Titanium dioxide, Xylitol, Phosphoric acid, Flavoring, Zinc oxide, Sodium saccharin, Ethyl p-hydroxybenzoate, Magnesium oxide, Guar gum, Propyl p-hydroxybenzoate, Butyl p-hydroxybenzoate.

СКЛАД: чиста вода, гліцерин, CPP- ACP, D- сорбіт, CMC- Na, пропіленгліколь, діоксид кремнію, діоксид титану, ксиліт, фосфорна кислота, ароматизатор, оксид цинку, сахарин натрію, етил- п- гідроксибензоат, оксид магнію, гуар. камедь, пропил п- гідроксибензоат, бутил- п- гідроксибензоат.



ОБЕРЕЖНО RECALDENTT отриманий з казеїну молока. Використовуйте обережно пацієнтам з алергією на молочний білок або гідроксибензоати.
У разі алергічної реакції; припинити використання, прополоскати рот водою та звернутися до лікаря.
У мене ніякої алергії не викликав, лише позитивна дія та результат.

Використовують :
після професійних чисток зубів та відбілювання - для захисту та відновлення емалі,
лікування карієсу на стадії наявності білої плями,
для лікування чутливості емалі.
Максимально природний та одночасно високоефективний спосіб відновлення початкових уражень карієсом емалі та дентину.

Спосіб застосування:
Товстий шар Тooth Mousse можна наносити на поверхню зуба тампоном, зубною щіткою, безпосередньо пальцем в хірургічній рукавичці або використовувати спеціальні індивідуальні капи. Оствити Тooth Mousse на зубах на термін не менше 3 хвилин, потім розмазати весь гель по всьому роті.

Залишіть Тус Мусс на поверхні зубів щонайменше на 3 хвилини. Потім язиком розподіліть залишки GC Tooth Mousse по поверхні зубів та тканин порожнини рота. Постарайтеся якомога довше (ще приблизно 1-2 хвилини) не спльовувати і не ковтати слину.
Засіб під дією слини виконує реакцію
Ось як роблю я.
Я спочатку ретельно чищу зуби а потім монопучком або пальцем по всім зубам.


Мені вистачає горошини на всю ротову порожнину.
Після цього гелю відчуття неймовірної свіжості, всі зуби дуже гладкі . Цей гель дуже приємний у використанні.
Є і інші смаки які є солодкими але я люблю класичний смак м'яти , який дуже ніжний та приємний.
Курс лікування - місяць.


Висновок:
Я дуже задоволена цим засобом , завдяки ньому в мене зникла чутливість зубів, тепер гаряче і холодне мені доступні . Емаль стала гладенька і приємна .

До речі, є варіанти і без фтору якщо комусь принципово.

GC Tooth Mousse  Mint -  чудовий професійний стоматологічний засіб  для зміцнення емалі
GC Tooth Mousse  Mint -  чудовий професійний стоматологічний засіб  для зміцнення емалі
GC Tooth Mousse  Mint -  чудовий професійний стоматологічний засіб  для зміцнення емалі
GC Tooth Mousse  Mint -  чудовий професійний стоматологічний засіб  для зміцнення емалі