Alina Litva

Зуби та їхня гігієна

Зуби та їхня гігієна

Я переконана, що догляд за собою - це не тільки про шкіру та волосся. Наприклад, щоденна турбота про порожнину рота заслуговує на особливу увагу, тому до вибору зубної пасти варто підходити так само ретельно, як і до підбору крему для обличчя.

Стоматологи рекомендують чистити вранці та ввечері різними пастами, щоб не відбувалося звикання і вони надавали різний ефект.

Чим користуюся я:

1️⃣ Зубна щітка Curaprox - м'яка, зручна, добре очищає і радує око))

2️⃣ Монопучкова щітка Curaprox для важкодоступних місць.

3️⃣ Пасти

  • Biorepair нічний догляд. Сподіваюся, що поки я сплю, ця паста захищає і відновлює зубну емаль.
  • Biorepair швидке позбавлення від чутливості - зразкова в цьому сегменті.
  • Dentissimo має приємний аромат і смак, який не подразнює слизову і не викликає відчуття нудоти. Зміцнює емаль зубів, заповнюючи нестачу кальцію і знижує чутливість. Підтримує здорову мікрофлору порожнини рота.
  • Elmex ніяка не для чутливих зубів, а ще більше погіршує стан емалі. Ще й присмак дивний. Не рекомендую.
  • Curaprox і Chicco для молочних зубів.

4️⃣ GC tooth mousse незмивний гель для чутливих зубів.

5️⃣ Флосери - аналог зубної нитки.

6️⃣ І найголовніше, ложка для очищення язика 😅 За цю звичку вас хвалитиме кожен стоматолог. Тільки не беріть пластмасові скребки, Curaprox зламався через тиждень активного користування.

Ніяк не виберу ополіскувач для порожнини рота, який би повністю справлявся зі своїм функціоналом і не доставляв дискомфорту. Буду рада рекомендаціям 😉