Христина 🌺

Тепер я теж спробувала цю маску…

Тепер я теж спробувала цю маску…

В мене волосся темне від природи. Світло-чорне. Але я його фарбую в теплий коричневий. Останній раз я фарбувалася ще в кінці серпня. Зазвичай стараюсь фарбуватись раз/2 місяці...то просто чомусь цього разу так затягнулося.

Чому вирішила спробувати цю маску? Це все ті гарні відгуки про неї...так, це покупка під впливом клубу😉.

Ще найближчі 3 тижні мені не вийде відвідати свого перукаря...а волосся потребувало фарбуватися вже.

Не знаю, як в інших, а в мене, якщо я довго не фарбуюся волосся стає дуже жорстким, неслухняним, як солома. Пофарбуюся- знов все ок.

Тож, можна сказати, що воно мене вже просило його пофарбувати🤣.

Взяла я собі 147 - шоколадно- коричневий. Наступного разу спробую темний каштан,

Не було заляпано всю ванну в пів мене🤗. В комплекті дві рукавички. Маска має дуже класний запах... Мені зразу нагадались шоколадні цукерки в формі банана з рідкою начинкою кави...вже забула їхню назву).

В складі олія кави. Дальше не розбирала. Не має аміаку.

Протримала ~30 хв. Потім змила.

Я сфотографувала колір до і після...але в мене чомусь на фото вийшов однаковий результат🙄.

хоча насправді різницю помітно.. колір волосся вирівняний по всій довжині і , якщо не на тон, то на 0,5 тона точно темніший.

Візуально при вечірньому освітленні колір практично однаковий...але різниця є. На другому фото помітно, що кінці не такі рижі.

І ще: волосся стало дуже класне, гладеньке, блискуче. Знов порядок👌.

Маска загалом дуже сподобалась, точно буду купувати її поміж фарбуваннями. І хто не знає, чи підійде колір, або боїться фарбуватись- теж її раджу. Гірше вона точно не зробить, а якщо й зробить, то з миється😄