🪽Kate Rina🪽

Міцелярна та термальна водичка від La Roche-Posay💦

Міцелярна та термальна водичка від La Roche-Posay💦

💙La Roche-Posay Thermal Spring Water термальна вода має багато способів застосування і вона просто повинна бути у кожній дівчина !

💦Як тонік для обличчя:

Одним з найбільш часто використовуваних способів у мене є застосування термальної води замість тоніка для обличчя.

Шкіру термальна вода не сушить, вона швидко вбирається і не залишає на ній липкості або відчуття плівки.

💦 Як освіжаючий спрей:

Термальна вода відмінно підходить як освіжаючий спрей протягом дня. Її можна розпорошувати як на обличчя, так і на будь-які ділянки тіла в міру необхідності.

💦Як фінальний штрих макіяжу:

Тут термальна вода працює за принципом фіксатора, скріплюючи шари макіяжу, якщо було використано багато сухих текстур, наприклад, пудра, рум'яна, бронзер, хайлайтер тощо. Таким чином вона усаджує всю цю багатошаровість, завдяки чому макіяж має акуратніший вигляд. На стійкість косметики при цьому не впливає.

💦Після пілінгів:

Після пілінгу, скрабів або скаток термальна вода допомагає заспокоїти шкіру, швидше зняти почервоніння і допомогти шкірі відновитися.

💦У тандемі з масками

💦 Проти подразнень і після засмаги

Якщо на шкірі з'являються будь-які подразнення, наприклад, після епіляції або гоління. Вона допомагає шкірі заспокоїтися

А щє ця водичка моя помічниця при чищенні обличчя уз скрабером . Дозатор у балона якісний, добре розпорошує водичку. Розпилення дрібнодисперсне, немов повітряна хмарка. Без великих крапель. Кнопка дозатора зручна, працює без нарікань.

Міцелярна та термальна водичка від La Roche-Posay💦

💙Міцелярна водичка для чутливої шкіри обличчя La Roche-Posay Physiological Micellar Water Solution

Плюси:

1. Делікатне очищення макіяжу , навіть від стійкого тонального

2. Не викликає алергію;

3. Приємний невловимий аромат

4. Стандартна витрата;

5. Щільна кришка і зручна пляшечка

6. Не сушить шкіру.

Консистенція і колір : повністю прозора водичка. Якщо трохи струснути пляшку, то спінюється, а це значить, що в ній є пави, які потрібно ОБОВ'ЯЗКОВО ЗМИВАТИ. Я дуже задоволена як вона працює💦