Олена В

Подаруночок від Selfie Care

Подаруночок від Selfie Care

Привіт дівчата!

Отримала подаруночок від українського бренду Selfie Care за свй відгук.

Відгук був про карбоксітерапію.

https://club.makeup.com.ua/post/20715/

Це було неочікувано і дуже приємно. Щиро дякую!

Що я отримала в подарунок від бренда.

Парфумований гель для душу, холодне обгортування та гаряче обгортування.

Парфумований гель для душу Selfie Care Santal 33.

Має дуже ніжний пудровий аромат, я відчуваю добре деревину, сандал та амброві нотки.

Виробник зазначає,що гель ще пахне ірисом,фіалкою, кедром, шкірою та папірусом. Я люблю дуже фіалку,але тут її ще не відчула. Можливо ще розпробую))). Загалом аромат дуже витончений,ніжний,непересічний. Це не аромат середньостатистичного гелю для душа, який я особисто звикла брати. Тут не буде яскравих квіткових чи фруктових нот чи стандартної віддушки нівеї чи чогось подібного. Але аромат мені дуже подобається,він елегантний. Це парфумований гель з досить "багатим" та благородним ароматом. Хоча він не дуже виражений і не буде благоухати довго і ванна кімната не наповниться ним. Він близький до тіла, як і деякі парфуми))). Тому для любителей яскравих вибухових ароматів він не підійде.

Текстура: ніжна, напівпрозора, напівмолочна. Дуже оксамитова. Гарно піниться. Треба зовсім небагато. Тому розхід буде, я думаю, нижче середнього.

Гарно зволожує шкіру.

Якщо чесно, я останнім часом відмовилася від гелів для душу з різних всім відомих причин. Але дуже зраділа подарунку. Тепер отримую задоволення від ритуалу прийняття душу.

Аромат в принципі унісекс, сподобається як жінкам,так і чоловікам.

Ціна дуже бюджетна. Тюбік в 150 мл коштував тут в районі 100 грн.

Склад: Aqua, Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate ,Allantoin, Panthenol, Methylclorisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Fragrance.

Дуже задоволена.👍

Подаруночок від Selfie Care

Ще в наборі обгортання гаряче та холодне.

Теж по 150 ml.

Відгуки на них дуже позитивні,хоча й небагато. Я ще не користувалася. Бо холодне обгортання зимою ще та радість. Я дуже чутлива до такого. Тому відкладу на теплі часи.

А гаряче ще теж не пробувала. Можливо найблищим часом. То відгук за мною!

Подаруночком дуже задоволена. Гель для душу впевнено рекомендую!

Дякую за увагу!🥰