alena.rosee

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Всім привіт! 💕

Я вже потестила весь боксик, тому можу розповісти свої враження ⭐️

Не буду копіювати що обіцяють виробники, просто розповім результати тестування та що сподобалось, а що не дуже.

Дякую Мейкап за таку можливість спробувати нові бренди та продукти 🛍️😘

Крем для ніг - ще одне відкриття бренду Shelly.

До нього я пробувала розігріваючий бальзам

, писала про нього тут : https://club.makeup.com.ua/post/22768/

та бачила в дописах дівчат , що комусь він не гріє, комусь гріє ... мабуть це дійсно дуже індивідуальна реакція , тому що я б навіть трошки убавила термо ефект , бо так гріє , що якщо не вимити ретельно руки з милом після цього крема , то ще й руки гріються 🤭 тому хто вагається , я думаю з цим засобом , тільки самостійне тестування може показати , буде гріти чи ні )))

Щодо крема з евкаліптом - він ідеальний .

Це дійсно живильний крем , після якого шкіра м'яка .

Що подобається, що він не слизький , а такий, з бархатним ефектом на шкірі.

Також в перші хвилини після нанесення з ним можна зробити массаж ніг, бо крем досить еластичний.

По аромату : він приємний , нейтральний . Мені пахне трошки евкаліптом та воском.

При тривалому застосуванні є дійсно накопичувальний ефект, шкіра м'яка та зволожена ✨

Моя оцінка 5 зірочок ⭐️ з 5.

Набір для губ Мареве - про нього був окремий допис, якщо ви пропустили, то він тут:

https://club.makeup.com.ua/post/23101/

Набір дійсно працюючий на губках в будь-якому стані, тому рекомнедую!

Моя оцінка 5 ⭐️ зірочок із 5.

Шампунь для зміцнення волосся та проти випадіння.

За тиждень до шампуня в мене з'явився спрей з цієї ж серії.

Чи то ці засоби, чи зірки на небі так стали , але всього за пару тижнів користування я помітила багато нових волосяних "антенок", волосся трошки стало густіше.

Сам шампунь має аналогічний аромат, як у спрея, це яскравий запах цитрусових, розмарину та чогось такого, що мені нагадує засіб для миття .

Цей запах саме від шампуня не залишається на волоссі, від спрея аромат набагато стійкиший, але мені він зовсім не заважає. (Про спрей буде допис).

Шампунь прекрасно промиває волосся навіть з першого разу (я завжди промиваю двічі) , робить волосся досить обємним, але не пересущує по довжині.

Дозатор працює добре, мені на один промив потрібно 4 натиска, бо дозатор видає досить невеличкі порції засобу.

Задоволена якістю та реально видимим ефектом ✨💕

Моя оцінка 5⭐️ .

Гель для душу Тінк Гуава - М'ята 🌿

З таким ароматом мені присилали бальзам для губ, але гель саме в душі при намилюванні пахне трошки інакше.

Сам засіб має трошки желейну консистенцію, тобто він виливається із туби легко, але як киселік. Сам аромат же нагадує фруктовий магазинний кисіль з бруска , може хто памятає такі тверді киселі?

Аромат приємний, на шкірі не залишається, об'єм у геля великий, але і розхід продукту не маленький.

Піниться непогано. Шкіру не пересушує, за що йому великий плюс!

Із мінусів - хотілось би трошки більше аромату в ванній чи на шкірі.

Моя оцінка: 4.5⭐️/5 (0.5 зняла за недостатньо насичений аромат)

Бомбочка для ванни Гуава - М'ята

Я люблю тільки бомбочки для ванн Lush, бо всі інші які пробували - не те.

Ця бомбочка дає аналогічний гелю кісельний фруктовий аромат та зволоження завдяки оліям в складі. Непогано булькає. Спецефектів або гарного кольору водички нема. Якщо подобається такий лайт ефект , можна брати ) Якщо звикли до яскравих хвиль та кольору - ні.

Моя оцінка 4⭐️/5 якщо не придиратись.

Не змогла нормально спробувати ці семпли через дуже неприємний аромат засобу. Якщо мені не подобається аромат засобу для обличчя , я просто не можу ним нормально користуватись. Мені ці креми пахнуть застарілими маслами.

По консистенції : денний крем густий, залишає явну плівку , я не люблю на шкірі ефект вакууму .

Нічний крем більш приємний та легкий за консистенцією .

Добре що є семпли спробувати засоби 💙 Але зараз користуюсь таким кремом навколо очей і дуже ним задоволена (буде допис).

Тому все індивідуально .

Дякую за увагу! 🖤