alena.rosee

Зігріваючі обійми з Shelly ✨

Зігріваючі обійми з Shelly ✨

Всім привіт! 🖤

Поки всі п'ють каву з корицею, інші мажуть засобами з корицею шкіру 😁

Нещодавно я тільки-но познайомилась з брендом Shelly завдяки подаруночку від Мейкапу, тому можу точно вам сказати, що наше знайомство досить вдале ✨

Давайте подивимось, чи працює цей бальзам і наскільки вистачає зігрівального ефекту 🔥

Зігріваючі обійми з Shelly ✨

Взагалі , на мою думку, бренд увірвався на косметичний ринок досить вдало, бо я про нього чула тільки хороше, що засоби дієві, круті та й взагалі Вау-Вау.

В подарунковому боксику я знайшла цей Бальзам для ніжок і дуже йому зраділа, я досить мерзлячка , тому в холодні вечори після душу використовую подібні засоби, тим паче аромат кориці я дуже люблю.

Ви напевно знаєте, що саме запах кориці, ефірні масла (а саме речовина циннамальдегід) дуже позитивно впливають на самопочуття.

Аромат кориці прекрасно стимулює нервові рецептори, які покращують працездатність та безпосереднє нанесення на шкіру засобів з корицею шикарно розслабляє м'язи, знімає напруження, має протизапальні властивості та навіть може прибирати набряки та мязовий біль.

До всього цього, ще й антибактериальний ефект.

Тому як ні Кориці бути в інгредієнтом в засобах для догляду за ніжками?

Від уроків по Ароматерапії, повернемось до Бальзаму від Shelly.

Упаковка:

Дуже зручне, мінімалістичне пакування. Обожнюю такі тревел-формати, якщо стоїть вибір купити великий баняк чи міні флакончик, завжди беру міні формат)

Так це звичайний пет-флакон, такий є і у інших брендів, зручно користуватись.

Консистенція:

Бальзам має приємну консистенцію, в міру густий, але добре видавлюється з тюбика. Також мега економічний, невеликої кількості вистачить для одноразового користування.

Аромат:

Прекрасний зігріваючий аромат криці, теплий та затишний, дуже натуральний.

Склад: додала на фото, звиняйте за не дуже естетичний флакон з того боку, не змогла добре відклеїти наклейку від сайту)

Ефект:

Мабуть саме цікаве.

Ефекти різної тривалості, залежить як ви наносите бальзам, але це приємний зігріваючий ефект та легке покалування, немов массажик.

✨Найменше виражений ефект: нанести просто на шкіру ніг

✨Середній ефект: нанесли на шкіру ніг після хорошого розігріваючого душа

✨Досить помітний ефект: нанести після душу та скрабу для ніг

✨Мега ефект: нанести після душу , не обов'язково зі скрабом, але одягти теплі шкарпетки. Тоді ефект прогріву та масажу буде найяскравіший і зігріє 100%!

Окрім таких спецефектів, крем гарно зволожує шкіру, на ранок ніжки ніжні та мякенькі, тобто доглядаючі властивості також на висоті.

Також приємна та доступна ціна щоб спробувати продукт саме з такими властивостями 🔥

В цілому, рекомендую спробувати , якщо у вас немає алергіі на корицю та ви полюбляєте розігріваючий ефект 🤩

Тому беріть цей бальзам , теплі шкарпетки та кайфуйте від ефекту ☺️

Щодо чутливості шкіри, важливо! Наприклад , моя шкіра досить чутлива і на зубну пасту або бальзам для губ з корицею дуже реагує, а ось на цей крем для ніг ніякої негативної реакції немає, тобто шкіра не подразнюється. Авжеж, все індивідуально )

Дякую за увагу! 🖤