Skomska Olya

Поповнення декоративки 🤎 абсолютно нові засоби для мене🧐

Поповнення декоративки 🤎 абсолютно нові засоби для мене🧐

Поповнила косметичку шоколадними відтінками для улюблених кавових макіяжів🤎

Мені дуже цікаво почати тестувати дані засоби , адже я раніше ніколи їх не пробувала , та перший раз буду знайомитись з даними брендами.

Ото ж , що придбала :

Рідкий коректор від Bell Hypoallergenic у відтінку 20.(вартість 120-170 грн)

Поповнення декоративки 🤎 абсолютно нові засоби для мене🧐

В моєму арсеналі була лише одна пудра за все життя, яку я використала 2 рази. Не вмію ними користуватись, не розумію на що звертати увагу, як має виглядати , що ок, а що ні) вирішила почати знайомство з Bell Natural Beauty Powder, адже чула хороші відгуки(вартість 150-250грн)

Придбала Essence Inner Eye Brightening Pen. Даний продукт призначений для очей, але я ще хочу використовувати його для корегування макіяжу(стрілки, губ і т.д)

(вартість 50-70грн)

Заради нього і помади вцілому і було зроблене дане замовлення.

Олівець для губ MUA Makeup Academy Intense Colour у відтінку Sincere(вартість 50грн)

Зазвичай я використовую блиски, але в холодну, вітряну погоду -це не зручно, адже волосся липне до губ. Тому я вирішила придбати помаду , тим більше вона мені візуально дуже сподобалась , а ще має неймовірний відтінок.

Атласна помада MUA Makeup Academy Satin Sheen у відтінку Heartfelt (вартість 100-150грн)

1. Пудра

2. Консилер

3. Олівець для висвітлення

4. Олівець для губ

5. Помада

🤎

Дякую за увагу✨ чи користувались даними засобами? На що хотіли б прочитати пост в першу чергу?