DARIIAKOVACH

Битва тональних Lamel vs Ln Pro

Битва тональних Lamel vs Ln Pro

Я постійно користуюсь різними тональними,а в минулому дописі поділилась, що хочу спробувати ще новий. З Lamel знайомство було двічі,вперше я була не задоволена саме відтінком,адже взяла собі чомусь 3, замість потрібного 1-го.

А Ln pro мене зацікавив своїм носиком,таких засобів я ще не тримала раніше в руках)

А так як виготовляє їх одна компанія, то дуже цікаво порівняти.

Звичайно оцінка буде субʼєктивною

Всі фото в самому кінці, зроблені після 24год без сну ,тому я дуже "щаслива"🫠

Битва тональних Lamel vs Ln Pro
Битва тональних Lamel vs Ln Pro

У мене 401 відтінок,він найсвітліший. Цей тональний жовтить,у нього справді такий хороший жовтий підтон. І тільки найсвітліший вирізняється,тут він не такий помітний як усі наступні відтінки.

Я не розумію,чому це «тональна основа»,а не «BB». Бо перекриття дуже слабке як для тонального. Найменші висипання він не перекриє,але справді вирівняє тон.

Я показую зону чола,бо він у мене не досконалий. Також є один представник зради (прищ)

Фініш вологий,тональний не стягує і не сушить. В складі є гіалуронова кислота, але навряд це вона така прям дієва

Тональний тримається не дуже довго,6 годин десь,потім починає «випаровуватись»

Його основні мінуси:

  1. Не зручне упакування. Ви бачите як «чисто» у ковпачку. Скільки не витирати носик, засіб всеодно мастить.
  2. Від одного натиску дуже багато продукту виходить,це + і - одночасно.
  3. В складі є мінеральна олія і силікон. А це одразу дорога до висипів і комедонів. Так,гарне очищення стримує цю появу,але таки поодинокі зрадники приходять
  4. Він жовтий,мало кому підходить жовтий тон
  5. Надлегке перекриття. І + і -. Бо якщо це тональна основа-це мінус. Бо тональна має бути щільною,гарно перекривати. Але якщо це bb,то все супер

Моя оцінка 8/10. Жовтий і не перекриває як треба це робити тональній основі

Це прям BB, який дає легеньке перекриття.

Мені подобається його тюбик) Тюбиків я не терплю зазвичай,але якщо мова про косметику-це зовсім інша справа🤭

Мене зачарував носик, бо це справді дуже зручно,можна вичавити найменшу крапельку. Щоправда це зробити важко,якщо потрібно багато продукту,дуже туго виходить☹️

По відтінку. Цього на жаль я не можу передати, бо різниця ледь ледь помітна. Ln не такий жовтий, у нього є трохи (дуже трохи) оливкового підтону. Він трошечки сіруватий (хоча це лиш в порівнянні з Lamel,то все ж таки він жовтий на фоні інших тональних). Та через легеньке перекриття цього і не видно,просто в загальному обличчя не таке жовте.

Він не матує,але і не дає додаткового сяяння і «вологості» шкірі, як от Lamel.

Дуже комфортний у використанні

Це також 01 тон,найсвітліший

Його мінуси?

  1. Важко вичавити велику кількість продукту одразу, враження що зараз лусне при натиску
  2. В складі мінеральна олія і силікон. Так само може викликати висипання
  3. Не перекриває прищики,хоча заявлено,що має. Це видно на фото

Моя оцінка 9/10. Хотілося б менше жовтизни

Вони обидва жовтять,обидва мають легке перекриття, обидва не матують,не сушать і не підкреслюють недоліків

Різниця у пакуванні, у відчуттях на обличчі

І навіть попри наявність spf30 y Lamel

Для мене все ж фаворит Ln pro, він приємніший на обличчі,з ним менше проблем у вигляді плям на кришечці і розмазаного тону по всьому дозатору

Він не такий жовтий

Але різниця у них не велика,вони справді між собою схожі і можуть взаємозамінювати одне одного. На фото я взагалі жодної різниці не бачу.

Тому для Lamel оцінка 8, а для переможця Ln Pro оцінка 9

Дякую, що були зі мною🫶🏼