Бабюк Валерія

Зволожувальний крем Derma E Hydrating Eye Cream. Органічний продукт від зморшок.

Зволожувальний крем Derma E Hydrating Eye Cream. Органічний продукт від зморшок.

Зволожувальний крем для повік із гіалуроновою кислотою та зеленим чаєм від Derma E. Перше, що я відзначила для себе, те, що крем вбирається в шкіру дуже швидко буквально за кілька секунд і ефект зволоження не змусив себе довго чекати. Немає ніякого стягування або інших неприємних відчуттів. Обіцяне зволоження шкіри дійсно можна помітити практично відразу. Запах крему досить нейтральний, ніякого особливого аромату продукт не має. Оскільки на даний момент я не користуюся доглядовими засобами для повік на постійній основі, то і не бачу сенсу купувати саме цей продукт, адже він не вразив мене настільки сильно, щоб придбати ще кілька таких тюбиків. Вартість крему далеко не бюджетна з огляду на невелику кількість самого продукту, але така ціна цілком очікувана, адже виробник подає свій товар, роблячи акцент на органічному складі, великій кількості вітамінів і розгладжуванні настільки ненависних для багатьох жінок зморшок. Продукт хороший і справляється з поставленими завданнями, але думаю при бажанні можна знайти бюджетнішу альтернативу даному крему.

Зволожувальний крем Derma E Hydrating Eye Cream. Органічний продукт від зморшок.
Зволожувальний крем Derma E Hydrating Eye Cream. Органічний продукт від зморшок.
Зволожувальний крем Derma E Hydrating Eye Cream. Органічний продукт від зморшок.