Vikulyk

Мій подарунок на день народження Makeup club.)

Мій подарунок на день народження Makeup club.)

Поділюсь і я своїм боксиком в честь дня народження клубу. Емоції я отримала колосальні можна сказати.) Тим не менш подарунки, то завжди приємно, я вважаю, що свій вклад в розвиток теж принесла і проробила не мало роботи...

Багатьом дівчатам поставили по 4 позиції в посилочку, я отримала тільки сьогодні і розповім про перше враження.

Зігріваючий Бальзам нанесла на ніжки, і вділа шкартептки. У нього дуже приємний запах, як напевне і у всіх засобів цього бренду, я дійсно відчула тепло і легеньке попікування, ну кайф.)

Мій подарунок на день народження Makeup club.)

Бальзам від Тінк має дуже дуже приємний і солодкий аромат, мені чомусь більше схоже на суницю, але класний, треба ще віднайти продукти з цієї серії 😍. При нанесенні виглядає наче крем змішали з бальзамом, він такого мутно-білого відтіночку, але всідається і виглядає прозорим. Губи дійсно відчуваються м'якими і приємними, навіть, коли бальзамчик зникає .

Лосьйон для шкіри голови має легке печіння, для мене терпиме, наноситься як спрейчик, доволі зручно. Запах теж сподобався, взагалі ароматний боксик вийшов 😊

Крем під очі я ще не пробувала, але ось вам фото) Надіюсь теж мене потішить

Ось такий мій подарунковий бокс. Вже майже рік в клубі, аж не віриться))