Оксана Князєва

#testmakeupclub Засоби які здивували і які розчарували

#testmakeupclub Засоби які здивували і які розчарували

Пройшов місяць тестування засобів і я вже точно можу поділитись враженнями від більшості продуктів з боксу. Як завжди дякую Мейкапу за можливість тестувати нові для себе засоби❤️

Спочатку розповім про те що сподобалось найбільше🔥

Якщо честно я думала що буде якийсь супер хімозний аромат ,але я помилялась .

Аромат дуже ніжний,не нав'язливий.

Не знаю як пахне гуава але мені гель пахне фейхоа,такою кисло солодкою полуничною ноткою.

Має звичайну для геля консистенцію і трішки рожевий колір.

Гель добре пінеться, делікатно очищує та змивається зі шкіри ,не залишає після себе відчуття незмитого засобу та не сушить шкіру.

Через те що аромат не дуже насиченний на шкірі він тримається не довго.

Обьем 500 мл і бюджетна ціна 🔥

Впевнена що гелю вистачить на довго 😅

Рекомендую вам спробувати 👌🏻

Та Tink Superfood For Body Guava Bath Bomb

Бомбочку для ванни нажаль я використати не можу,бо в мене душ ,але в сухому вигляді вона пахне так само як і гель , тож подарю подрузі.

Шампунь від випадіння та для зміцнення волосся

Ще один мій фаворит в цьому боксі🔥

  • Містить у складі органічний екстракт розмарину, екстракти кропиви дводомної та артимізії.
  • Шампунь має доволі насиченний ,свіжий ,трав’яний аромат (мені пахне як наче там м’ята і полинь), на волоссі він теж залишаеться на довго.
  • Має дуже зручний дозатор ,який можна в будь-який момент закрити і кинути шампунь в рюкзак,не переживаючи що він витече.
  • Піниться добре ,мені вистача 2 натиска на помпу щоб помити голову.
  • Добре вимиває шкіру голови ,і найголовніше він не сушить саме волосся.
  • Шампунь шикарно підходить для тонкого волосся. В мене часто буває що під час миття, волосся плутається в зоні скронь ,і треба використовувати багато кондиціонеру або маску щоб розплутати волосся , а з цим шампунем такої проблеми немає ,під час миття волосся гладеньке та рівне ,наче вже нанесла кондиціонер.
  • Волосся зволожене і легко розчісується без допоміжних засобів.

Щодо випадіння ,волосся дійсно стало менше сипатись але я паралельно використовую свій лосьйон тому не думаю що це все заслуга тільки шампуню.

Однозначно рекомендую цей шампунь для дівчат з тонким волоссям🔥і тепер хочу спробувати кондиціонер від цього бренду

В набір входить ,скраб ,бальзам та маска для губ.

  • Пакування мені дуже подобається стильне та лаконічне,але надписи на упаковках швидко зтираються,особливо на бальзамі,а ще навіть покористуватися ним нормально не встиг.
  • Усі засоби мають приємний аромат суниці.

Але повністю оцінити набір не можу так як потреби в скрабі та масці в мене поки що не було, а якщо з губи не сухі то що там скрабувати і як оцінювати результат не знаю,тому зроблю вже окремий допис про ці засоби.

Бальзам для губ

А от бальзамом для губ я користувалась і це якесь розачарування 😑

  • Консистенція не однорідна,а наче з спресованих маленьких грудочок.
  • Навіть при кімнатній температурі треба прикласти зусилля щоб нанести бальзам на губи бо він сухий і кришеться ,що вже казати про те щоб носити його в сумочці взимку 🥲Від холоду він стає дуже твердим і йому треба багато часу в теплі щоб трохи розтаяти.
  • На губах мені відчуття теж не сподобалось,якесь в’язке наче воском намазала, хочеться швидше витерти.

Сподіваюсь маска і скраб зайдуть більше 🥲

Derma E Hydrating Day Cream, 1.5ml

  • Активні компоненти : Алое вера, Вітамін Е, Вітамін С, Гіалуронова кислота, Зелений чай, Олія жожоба, Пантенол
  • Денний крем має щільну текстуру,трохи жирненьку ,добре розподіляється по обличчу.
  • Поглинається в шкіру за декілька хвилин та добре зволожує шкіру.
  • Не залишає після себе липкості або відчуття маски на обличчі.
  • Для тих у кого суха шкіра цей крем буде хорошим варіантом. І навіть тим у кого комбінована як у мене ,крем теж підійде особливо в холодний період року,коли шкіра стає більш сухою від морозів.
  • Шкіра після нього дуже приємна,ніжна та бархатисна ,і головне не жирніє на протязі дня.
  • Алергічних реакцій ніяких не викликав .

В цілому цей крем хороший але є один мінус, це -аромат😅 Він дуже специфічний як для мене ,мені пахне резиною, і якоюсь старою олією 🙄

Відчувається цей аромат увесь час поки крем не поглиниться в шкіру.

Не знаю, крем непоганий але через запах користуватись ним взагалі не хочеться .

Тому якщо ви плануєте придбати цей крем ,то раджу для початку спробувати семпли.

Нічний крем мені теж сподобався по ефекту .

  • Текстура більш легка ,гелева і трохи водяниста (я б навпаки таким би користувалась зранку)
  • Активні компоненти Алое вера, Вітамін А, Вітамін С, Гіалуронова кислота.
  • Поглинається в шкіру швидше ніж денний і так само гарно зволожує та не залишає липкості після себе
  • Шкіра після нього гладесенька і м’яка на дотик.
  • Нових висипань та аоергії не викликав
  • Ну і з ароматом історія та сама ж😅

Ще одне моє невеличке розчарування🥲

Я дуже зраділа що цей крем буде в тестуванні ,бо він вже давно висів у мене в корзині.

Начитавшись позитивних відгуків від дівчат,що бальзам зігріває я теж захотіла спробувати ,бо в мене завжди мерзнуть ноги ,і я не можу заснути якщо вони холодні.

  • У складі бальзаму вказується екстракт імбиру та кориці які повинні стимулювати кровообіг та створювати зігріваючий ефект.
  • Бальзам має приємний аромат кориці.
  • Текстура щільна ,наче вершкове масло,поглинається в шкіру швидко.

Але по ефекту з ним вийшло «очікування і реальність»,я наносила його і просто на холодні ноги ,товстим шаром на ніч перед сном ,ефекту 0.

Наносила його після душу ,поки ноги ще теплі і одягала шкарпетки поверх ,теж крім тепла від шкарпеток додаткового я не відчула.

Потім задля експерименту нанесла тільки на одну ногу 😂 щоб порівняти відчуття ,але ефекту 0.

Навіть на руках ніякого тепла не відчувається ,а зазвичай коли якоюсь мазю зігріваючою щось мажешь то першим ділом ефект починає з’являтися на долонях ,а тут нічого.

Зате як крем для ніг він непоганий,пахне приємно і шкіра стає гладенькою 😅

Ех … Ну що ж..продовжую гріти ноги вночі об чоловіка 🤣

Дякую тим хто дочитав до кінця 😘