Кузя Ю-а

Black Friday 🌈

Black Friday 🌈

Нічого не планувала, але накупила (точніше замовила) одяг собі, діткам, подарунки подругам і заверщила цикл косметикою для себе! 🎁

Уточнюю, чому поки лиш замовила. Бо ще нічого не отримала окрім mermade. Бо ці страйки на кордоні паралізували абсолютно все.

‼️ Тому, якщо у вас є щось особливе, навіть в догляді, якщо бачите в залишках, беріть наперед на makeup. Дякувати, ця платформа має все. ‼️ дякую тобі , makeup!

Бо стикнулась з ситуацією, що деякі некосметичні покупки не можуть попасти до 💙💛

Але отримала я ранком mermade... обирала без вибору. Чого, бо дуже давно спостерігала за брендом і хотіла себе чимось потішити до дня народження. І тут я була впевнена. Тому просто підтвердила корзину )))

Ну а тут наклалась чорна пʼятниця і знижки. Ну і хворі діти.. І я чомусь вирішила, що мені поможе це все перебороти гаряча ванна з прикольними сольо пудрами від mermade 💕

А ще, хочу спробувати лінійку від целюліту і гель з ароматом шампанського) Маю віш ліст :)))

Яскрава кольорова 🌈 гаряча ванна 🛀 від mermade 🎀

Ви багацько купила на знижках? Бо я ніхто, аби боротись з тими всіма знижками! Вони виграли в тому нерівному бої))