Чистикова Дар'я

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub

Довго не могла зібрати себе до купи для цього допису. Трохи внутрішньої дисгармонії і відсутність натхнення постигла і мене, можливо осінній занепад, але я намагаюсь не пропускати цікавинки у спільноті та з радістю читаю дописи дівчат😍

Отже, я доєдналась до спільноти у червні цього року, с тих пір чоловік мене сваре що я постійно в телефоні під час вечері/на прогулянці/у ліжку 🤣. Із захопленням та навіть жагою поглинаю кожне слово. Новинки, враження, розчарування, фото манікюрів чи роздуми о житті все це у стрічці.

За ці майже 6 місяців арсенал моєї косметики, як доглядової так і декоративної, виріс рази у 3 не менше, в ньому з'явитись нові бренди, о котрих раніше я навіть не чула, при тому відсоток невдалих покупок прагне до нуля. Що не може не радувати 🙂 Дякуючи вам, дівчата ❤

Для мене MAKEUP Club — це віддушина, це радість, це місце сили, натхнення та жіночої енергії (вибачайте хлопці 😉). Це все в синергії з безліччю чудових, креативних та добрих людей 🥰

Я вітаю всю спільноту MAKEUP Club з Днем Народження! А також всіх кто залучений по той бік: адміністрацію, технічний відділ, менеджерів та інших. Бажаю всім тільки розвитку, шалений ідей та натхнення😘

З Днем Народження ❤