Ta_nyaaaaaaa

Завершую тестування сету пробників нішевих парфумів Bibliotheque de Parfum 🥳

Завершую тестування сету пробників нішевих парфумів Bibliotheque de Parfum 🥳
Завершую тестування сету пробників нішевих парфумів Bibliotheque de Parfum 🥳

Привіт ☺️💗

Сьогоднішній допис - завершальній у моїй стрічці про сет пробників парфумів українського бренду нішевої парфумерії.

Нагадаю, що цей сет я отримала після проходження тестування, тобто аромати були підібрані за моїми відповідями і повинні відповідати моїм вподобанням 🤭 Сет складався із 5 семплів, ще один я отримала у подарунок. Тому резюмуватиму за всі))

Цей допис про аромат Silence 🥀

Традиційно прикріпляю посилання на огляди попередніх п’яти ароматів сету:

1. Достойний аналог Killian GGGB - https://club.makeup.com.ua/post/23107/

2. Аромат, у якого піраміда складається з 3 нот - https://club.makeup.com.ua/post/23206/

3. Фруктово-квітковий вибух ароматів - https://club.makeup.com.ua/post/23494/

4. Цитрусовий святковий аромат з вагомим АЛЕ - https://club.makeup.com.ua/post/23567/

5. Незвично, хвойно і так смачно - https://club.makeup.com.ua/post/23643/

Завершую тестування сету пробників нішевих парфумів Bibliotheque de Parfum 🥳

От знаєте, назва аромату 100% відповідає його звучанню.

Це доволі тихий, спокійний, непримітний аромат.

І так, спойлер: він мене не зачепив до глибини душі (проте дууууже сподобався моїй мамі, він тепер у неї 😊)

Піраміда звучання Silence ідентична іншому відомому аромату - Narciso Rodriguez For Her Narciso Rodriguez.

То як я його відчуваю?

На самому початку Silence розцвітає як чарівниця, вкрита туманним обрамленням та обвітрена легкістю бергамоту. Початкові ноти бергамоту насичують кислинкою та свіжістю, що виносять аромат у світле облаштування, яке надає відчуття ніжності і безпеки.

До ніжного й чуттєвого початку звучання у вигляді бергамоту, долучається османтус та квітка апельсину, які заводять між собою повільний танець, утворюючи фруктово-квітковий букет з цитрусовими залицяннями бергамоту, ніжно обволікаючи навколишній простір.

На фоні, як підкладка під найтонші етюди, з'являються спокійний мускус та амбра, що переплітають свої ноти, створюючи певну ауру тепла та невагомості. Ваніль та пачулі для мене майже не відчутні. Але незважаючи на це, вони додають комфорту аромату, неначе приховані в таємничих куточках, зберігаючи свою власну невловиму мелодію душі.

Усе це розкривається протягом 3-4 годин та літає ніжними ароматними шлейфами за мною.

По закінченню цього часу, коли звучання Silence добігає кінця, уже складно розповісти, чим він пахне... відчувається простенький такий ароматний букет весняних квітів 💐

Стійкість саме цього аромату становить щось середнє між усіма - близько 6 годин на тілі. Так як він доволі легкий, ніжний та дещо свіжий, вважаю це нормальним))

Надзвичайного шлейфу від нього також очікувати не слід. Максимум - відчуття, що пробіг близько квіткового саду 🌺🌸🌹🌷

Саме такі асоціації і викликає аромат. НАДЗВИЧААААЙНО жіночний, ніжний, чуттєвий. Вважаю, що ідеально підкреслить тонку натуру будь-якої дівчинки чи жінки.

Чи відношу себе я до таких? Взагалі так. Але чомусь цей аромат так і не проняв до кісток, хоч і перетворював кожен вдих у витончений та елегантний танець ароматів.

Аромат наче переносить у спокійний квітковий сад, де пелюстки розцвітають під ніжним світлом місяця. Апельсиновий цвіт та османтус танцюють під м'яким промінням, створюючи неповторний пейзаж елегантності 👠

Він створив у мене асоціації із жінкою, яка вражає своєю елегантністю та чуттєвістю. Він створює образ жінки, що вміє виразити свою красу в тихих, але вишуканих образах і манерах.

Ще раз хочеться наголосити на тому, як ідеально підібрана назва парфуму. Для мене Silence - це не тільки аромат, а й звук тиші. Ноти його звучання та процес розкриття ледь вловимі, але вони звучать як тиха мелодія, яка розгортається в найглибших кутках душі, до яких уміє прислухатися не кожен

♾ дуже ніжний, для мене аж занадто;

♾ здався трішки нудним і йому ніби чогось не вистачає;

♾ надзвичайно витончений, елегантний та жіночний;

♾ аромат - тихий вибух квітковості;

♾ підійде для використання у закритих приміщеннях, бо через свою легкість та ніжність нікого не буде "душити" та набридати;

♾ стійкість на тілі 6-8 год, на одязі 10-12 год;

♾ ідеальний для чуттєвих та тонких натур;

♾ серед усієї підбірки найбільш тихий (не дарма і назва така😉)

І, так дівчатка, за результатами тестування (із 6 семплів):

🟢 3 аромати запали у сердечко 💘. Додаю у порядку від най-найкращого:

1) Follow Me!

2) P.S

3) Love is a drug

🟡 2 аромати гарні, але зі своїми нюансами

1) Love Catcher - гарний початок, справжній цитрусовий БУМ 💥, аромат новорічних свят…зі стійкість 30-60 хв 🫠

2) Silence - ніжний, спокійний, ТИХИЙ. Але занадто, чи що? Хотілось би якоїсь родзинки для нього 🤔

🔴 Най-найжахливіший аромат не лише з добірки, а й з усіх, що я коли-небудь слухала і носила.

Don’t Say No - той, якому я таки кажу остаточно НІ! Жахливий… палена кора дерева, резина, прогулянка біля каналізацій 🥵 Зате тут шалена стійкість.

Читала, що таким ароматам найкраща пора весна-літо, тому можливо наважусь спробувати його знову. Але наразі він для мене найжахливіший і найбридкіший аромат !!! Особливо у порівнянні з усіма іншими семплами сету

Звісно, я раджу обрати сет. Це чудова нагода познайомитися з декількома ароматами бренду. До того ж, виходить доволі вигідно 💰

Що скажу стосовно конкретного сету… тут звісно все суб’єктивно, але мені було МЕГА-ЦІКАВО, що ж оберуть для мене саме після того, як я дам чіткі лаконічні відповіді на короткі запитання 😁

Якщо брати у загальному, то з усього сету мені ДУЖЕ сподобалися 3 аромати, тобто 50/50 точно має бути вдалим і у вас, якщо ви чесно і зосереджено дасте відповіді на питання.

Однак якщо брати ширше і не бути дуже прискіпливою, то 5 із 6 ароматів досить достойні. Тобто це 90% співпадінь із вподобаннями. Як на мене, чудовий результат 👏🏻

Отож, я звісно б радила обирати сет для знайомства з ароматами. Це так цзахоплююче цікаво!) ПРОТЕ, якщо у вас є страх обрання сету «наосліп», то я радила б придивитися до уже зібраних сетів. Це зручно, так як серед них також можна обрати свій за вподобаннями (та і після тестування можна переглянути підбірку й у разі чого пройти тестування повторно 😊).

Кожен обирає своє: у кого перемагає цікавість - сет за результатами тестування; хто хоче спробувати те, що вподобали більше - сет із бестселерів; ті, хто хочуть переглянути наповнення кожної туби і обрати набір із загальним настроєм для всіх парфумів - готовий скомпонований сет, яких ну оооой як багато 😉

Також я планую ділитися враженнями та відчуттями цих же ароматів з часом: коли я гарно розношу кожен. Це у різну пору року, настрій, подію 🙃

Сподіваюся, що допис такого формату і весь цикл оглядів з мого тестування сету були цікавими для вас!

Дякую, що читаєте ☺️🫶🏻