Missmili

Гелевий олівчик від Glambee у відтінку 201.Порівнюю 201 і 202

Гелевий олівчик від Glambee у відтінку 201.Порівнюю 201 і 202

Олівці для губ останнім часом я дуже полюбляю,а особливо якщо додати якись класний блиск по типу Maybelline-то взагалі казка)

Вирішила поповнити свою колекцію ще одним популярним відтінком від GB а саме-201.

Олівчики цієї колекції дуже стійкі,мʼякенькі,приємно наносяться,мають насичені відтінки і що важливо добре точаться і не ламаються.

Єдине,що у всіх гелевих олівців(не тількі від glambee)є одна особливість яка мені не подобається,а саме-їх або нереально або дуже тяжко розтушувати( Мені подобається коли в макіяжі губ легкі і мʼякі лінії,злегка розтушовані,так губи виглядають повнішими і більш соковитими.З гелевими олівчиками такий ефект мені не вдається (

Гелевий олівчик від Glambee у відтінку 201.Порівнюю 201 і 202
Гелевий олівчик від Glambee у відтінку 201.Порівнюю 201 і 202

Тим не менше,все одно я ними користуюсь і буду користуватися,бо стійкість і кольори просто чудові!

201 і 202 відтінки дуже схожі,обидва нюдові в коричневій гаммі,такі відтінки підійдуть багатьом,в 201 тоні більше розовинки,а в 202 більше коричнево-карамельний колір,і той і інший мають нейтрально-холодний підтон без рижини,на губах плюс мінус виглядають однаково)

Олівчики супер,якщо будете бачити ці кольори -сміло беріть!)