Zera Khaibulaeva

Аромат з яким я подружилася, але не з першого разу ☺️

Аромат з яким я подружилася, але не з першого разу ☺️
Аромат з яким я подружилася, але не з першого разу ☺️

Я досі в пошуках “того самого аромату”, але частенько у стрічці бачила цю мініатюрку.

Почитала піраміду, опис, подумала має сподобатись 💗

Зайшла в фізичний магазин і пшикнула собі на руку, пшикнула так добряче, що попало і на відкриту ділянку руки і на одяг. Потім зайшла до стоматолога і мене цей аромат почав душити😌Я не зрозуміла чому, але мені здалось його забагато.

Але я не здалась і прийшла в магазин ще раз 😀 І вийшло так, що тестер був майже пустий, натискалось слабо.

Тож другу спробу пшикнула менше і нанесла тільки на шкіру. І мені аромат на цей раз дуже сподобався 😍

Аромат з яким я подружилася, але не з першого разу ☺️

Потім я замовила собі пробник і вже насолоджувалася, бо тестер має маленький розпилювач. Наносила буквально один пшик на руку і мені цього було достатньо.

Так як я невеликий гурман парфумів і мої познання тільки вдосконалюються завдяки чудовим авторам клубу💕, я тільки нещодавно дізналася про варіант нанесення парфуму- «пшикнути в повітря і зайти у хмарку», можливо такий варіант підійде для мене для нанесення повноразмірного флакону, що я ближчим часом планую і зробити, можливо так він не буде мене душити😌А наразі придбала мініатюрку, тут зовсім інший варіант нанесення і зовсім інші відчуття. Варіант і інтенсивність нанесення дуже вплинули на мої почуття до цього аромату.

Тип аромату: квітковий, фруктовий, мускусний.

Піраміда:

Початкова нота: гранат, лід, юзу.

Нота серця: півонія, магнолія, гранат.

Кінцеві ноти: амбра, червоне дерево, мускус.

Що відчуваю я при нанесені з пробника- свіжість та така ніжна жіночність☺️ Трохи цитрусів, гранат і лотос і такий холодок. Потім яскраво виражений аромат півонії, лотосу та магнолії, вони разом відкриваються у звучанні і відчуваються довше всіх, потім в кінці трохи мускусу та амбри.

Цей аромат ніби огортає мене у квітковий весняний букет. Він не приторний, не душний. Мені пахне весняною клумбою, трохи бузком, але його тут немає☺️Це просто асоціація з півонією, бо вони квітнуть разом 🌸Але повторююсь- з повноразмірного флакону мені було його забагато, а з пробнику-ідеально. Мені подобається носити його зараз.

Стійкість на шкірі орієнтовно 4 години, потім треба поновити.

З мініатюркою трохи слабше звучання, наношу краплю на запʼястя і краплю за вушко і мені так квітково🌸

Однозначно спробую подружитись з більшим флаконом🥰.

Раджу дівчатам, які люблять ніжні свіжі квіткові аромати💕З цим ароматом Ви будете відчувати себе жіночно😉

Дівчата-гуру в парфумах, поясніть мені будь ласка чому в мене такі різні відчуття при нанесені з флакону та пробнику💗💗💗