Олександра

10 в 1 для догляду за нігтями

10 в 1 для догляду за нігтями

Основа препарату - гексаналь, розрекламований в Європі альдегід, який дійсно забезпечує проникання діючих речовин в нігтьову пластину. Робимо висновок що навіть якщо написано що основні діючі компоненти це вітаміни та екстракти трав, проте щось, а в даному випадку саме гексаналь, виступає "транспортом", який забезпечує доставку тих самих вітамінів та екстрактів трав в нігтьову пластину.

Засіб я би не стала порівнювати із стійкістю лаку чи навіть більше гель лаку. Він відносно легко змивається. У способі застосування написано, що варто кожні 2 дні його змивати безацетоновою рідиною та наносити свійжий шар.

Саме так як на фото виглядає мій SOS Nail Rescue "валіза" після гель лаку. Зправа-наліво

Спочатку даю можливість відпочити та відновити нігтьову пластину за допомогою стимулятора росту, він має нітроцелюлозну (типу молочка) основу і ефективно маскує всі нерівності та недоліки нігтів після зняття гель лаку. Протягом двох трьох тижнів.

Потім збагачую нігті засобом 10в1. Тижня вистачає.

І закріплю гелем для потовщення нігтів. Це мій фаворит серед закріплюючих засобів. Про нього напишу окремо.

Завдяки Мейкапу вдалося зекономити на купівлі трьох засобів більше 200 грн.

10 в 1 для догляду за нігтями