Missmili

Пару слів про парфуми

Пару слів про парфуми

Коли мені було 16 років моя мама до дня народження подарувала журнал Cosmopolitan,на той час глянець був популярний і доволі дорогий,і дозволити собі могла хіба що зекономивши гроші на шкільних обідах або отримавши на свята в подарунок.

Так от.

В той час,до журналів клали безліч зразків косметики і парфумів(не те що зараз😂),і в тому журналі був пробник парфуму Versace Bright crystal-він настільки мені сподобався,що в дорослому віці я його як мінімум тричі повторювала,і напевно ще не раз повторю)

Але перший,особистий(не мамин чи сестри)повнорозмірний парфум був у мене інший)

Цей парфум я придбала сама, за гроші які мені подарували на 17 річчя)

Мені хотілось щось свіже,молодіжне ,модне і обовʼязково не дороге,ну і я знайшла)

Доречі,цей парфум і досі можна придбати,а саме-Adidas Natural Vitality у фіолетовій пляшечці)

Пару слів про парфуми

Він такий свіжий,водяний,легкий і ненавʼязливий ,а головне не солодкий,тоді я не любила солодкі аромати)

Він настільки мені подобався,що я навіть подругам дарувала його на ДР)І всі ми пахли однаково класно)

Після цих ароматів в мене відкрилась любов до парфумерії,починала я з легких і бюджетних - від Avon(мій улюблений Treselle),а потім вже пішов легенький люкс)

Зараз в моїй колекції налічується всього лише чотири парфума,вони такі різні,але такі улюблені)

Lancome Miracle-пахне трояндами(хоча в нотах її немає)помадою і трішки свіжих кисленьких фруктів.Коли хочеться ніжності і жіночності користуюсь тільки ним)

Jose Eisenberg-аромат унісекс,фужерний з нотами табака і лаванди та гіркотою полину,мій улюбленець)Аромат сильної і незалежної)шкода,що за останні два роки на нього ціна підскочила аж в 6 разів(

Blue Seduction Antonio Banderas woman-бюджетний і класний)Трішки свіжий,трішки східний,трішки солодкий.Універсальний аромат який ідеально підійде в офіс,він не набридливий,ненавʼязливий,а класний повсякденний варіант)Його використовую в офіс,це мій стандартний робочий аромат)

Escada Fairy Love-цукерки і шампунь)так я відчуваю цей аромат)Грайливий,в міру солодкий аромат з фруктово-ягідними нотами і ліщиною)Аромат з зимової лімітованої колекції,тому в холодну пору року ідеально(хоча мені і влітку було норм😂)

*на момент публікації посту Escada вже закінчились😢