Винник Катерина

Мої топ-3 у декоративці та в доглядовій косметиці

Мої топ-3 у декоративці та в доглядовій косметиці

Зараз хочу розказати про свої вподобання та топ-3 серед косметичних брендів.

  1. Eyecare cosmetics. Це однозначно #1, оскільки їхня фішка - гіпоалергеність та поєднання догляду з декоративною складовою. У них навіть Туш з доглядовим ефектом. Варто звернути увагу))) тут буде один бренд, тому що це вже не мас, але ще не люкс за ціновою категорією, але за складом - це 💣
  2. Тут вже розділяю бюджет і люкс. Серед перших- L'oreal, серед других - YSL.
  3. На третє місце це в мене підуть Maybelline та Lancome.

Спочатку я думала, що не зможу виокремити бюджет та люкс. Але потім подумала, що все ж таки я користуючись вітчизняними ТМ, які є якраз бюджетної категорії. Тому, мій топ з догляду такий:

1. Італійська натуральна ко,метика від Helan та український бренд Cocos. На Helan я "підсіла" останні 9 місяців, а з Cocos знайома вже понад 3 роки, здебільшого пілінгами, але їх якість мене приємно вразила та з ними я нерозлучна весь цей час.

2. Французька натуральна медова косметика Abellie та український бренд Joko blend.

Я вже стільки писала/згадувала про Abellie, що не знаю що ще сказати))) склад, ефект та акційні ціни =круте комбо)))

Joko blend - широкий вибір продуктів за низьку ціну, їхні маски я люблю)))

3. Грецька бджілка Apivita впала на третю сходинку після знайомства з Mokosh, abellie та helan.

Третю сходинку бюджету віддаю Sane. В них теж широкий вибір, як у joko , але мені підійшло дуже вузьке коло продуктів.