your_doc_mary

BLACK OPIUM OVER RED

BLACK OPIUM OVER RED
BLACK OPIUM OVER RED

Божечки,я його отримала 😍

Подруга привезла з Чехії,але він ось вже в продажу 🥹

Давайте так. Якщо мене спитати який один парфум я б взяла на безлюдний острів - я б точно сказала,що це Black opium 💔

Але давайте по порядку :

Прем’єра аромату: 2024 припадає на 10річчя Black opium
Країна ТМ: Франція
Зроблено в: Франція
Стать: для жінок
Класифікація: елітна
Тип аромату: квіткові, солодкі, фруктові
Початкова нота: Вишня, Зелений мандарин
Нота серця: Жасмин, Квітка апельсина, Чорний чай
Кінцева нота: Кава, Мадагаскарська ваніль, Пачулі з Індонезії

У мене є (вже майже ні) 100мл Black opium neon,і це любов,це вау,це легальний 🐈

Також,є 30мл Black opium Extreme

І тепер (обоже) я тримаю в руках вишневу новинку 🥹

Якщо ви знайомі з opium,то знаєте цей пристрасний кавовий акорд.

Але розкажу ще.

Фішкою opium реально є акорд смачної кави,точніше таких тільки обсмажених зерен кави,який разом зі всією пірамідою просто змушує тебе нюхати себе безперестанку 🙈

💔 Black opium для мене - це загадковість,пристрасть,бунтарство,про силу та красу

Найбільше каву я відчуваю в extreme,бо вона в початковій ноті одна,тому не поставлю цей фланкер на перше місце.

☕️В neon кава дуже магічна й красива.

🍒По стійкості усі opium дуже стійкі,як для парфумованоі води.

☕️Шлейф присутній,але не надмірно. Я з ними працювала стоматологом і всім прям було комфортно.

🍒На одязі залишається ще кілька днів.

☕️ А ось Over Red - це кава з вишнею. Це кава з шоколадом з вишневим лікером,але без запаху лікеру

🍒 Це не схоже на Tom Ford,і це ідеально

☕️ Вперше вони додали в піраміду жасмин. Ніжний,красивий,ледь уловимий,і ти принюхуєшся й відчуваєш цю нотку з поміж усіх інших

🍒 Я не майстер описувати запахи. Але хочу вам передати слово "КРУТІ"

☕️ Флакон затемнене скло темно червоного кольору. Такий криваво-червоний,шикарний,заворожуючий бліками

🍒. У мене 30мл для знайомства,хоча я вже знаю,що саме ці потім хочу повторити в більшому обʼємі

Коротше слів немає,щоб описати свою радість. Моє щастя цього дня коштує одного флакона

МоЇ щирі рекомендації для знайомих з opium, для тих,хто хоче познайомитися. ( Моя однокласниця з Чехії сьогодні після мого фото пішла в магазин дивитися його)

10/10 💗

BLACK OPIUM OVER RED