your_doc_mary

Янгольский Хайлайтер

Янгольский Хайлайтер
Янгольский Хайлайтер

Сидів у мене цей хайлайтер довго в голові,бо я давно хотіла щось таке з великими блискітками голографічними. Був колись у мене essence в стіку,а потім в палетці Nyx був один хайлайтер з великими частинками рожевими.

🌹Ну коротше почну з міні історії бренду :

Flower Knows був заснований у 2016 році двома китайськими косплеєрами Hana та Baozi, які є парою з 2011 року. «Ми віримо, що прагнення краси — це процес самозцілення». Flower Knows допоможе жінкам залишатися мрійливими та створювати казковий макіяж. Неймовірно красиві упаковки, від яких віє чаклунством і магією - головна особливість та відмінна риса Flower Knows. У 2020 році вийшла перша повна колекція макіяжу The Little Angel, завдяки якій бренд отримав багато уваги з боку міжнародної аудиторії, особливо в Японії. Трохи пізніше, в 2020 році, виходить колекція макіяжу Love Bear, в 2021 - Flower Goddess, Cherry Love і Circus, в 2022 - Unicorn, Strawberry Coco і Chocolate Wonder-Shop. Косметика виробляється в Китаї, вона не тестується на тваринах і є веганською.

Янгольский Хайлайтер

Відтінок у мене moon river,багато де солд аут,але знайти ще можна

🌹 Текстура суха й ніжна одночасно

🌹 Зараз є,не надто приємний,просто косметичний (хоча раніше я не нюхала косметику,тому,може все воно так пахло на початку)

🌹 Пакування вау 10/10

🌹 Відкривається якимось магнітом

🌹 Різблення у формі янгола це фантастика,і аж шкода,що він зітреться з часом

🌹 Краще переноситься пальцем,ніж пензлем,але якщо для лайт ефекту,то пензлем згодиться

🌹 Шимер великий,частково осипається. Комусь це заважатиме,але особисто я люблю блискітки усюди

🌹 До вечора трохи зникає,але у мене просто немає фіксатора для макіяжу,тому я не згаю чи з ним буде краще

🌹 Я наносила й на повіки для блиску,і на носик,і сяяла,як рожево-блакитна ялинка

🌹 Ціни варію від 800-1700,не знаю чи це завищено,чи ні,але якщо чесно,то я не очікувала чогось вау,саме через те,що це китайський бренд (такі якісь дивні думки спроектовані іншими невдалими товарами)

🌹 Можливо,я ризикну й візьму нюдову палетку тіней,бо зараз в пошуках чогось такого

Коротше рекомендую від душі. Око радіє дивитися на цю красу 😍

Тут мало бути відео,але ніяк не грузить,тому,заллю його в Лукс зараз другу частинку🙏

А ще макро камера айфона робить мені комплекси,бо відразу показує мені пори чи рубці від акне старих )