Швець Карина🤍

Емульсія зі стовбуровими клітинами?🤔

Емульсія зі стовбуровими клітинами?🤔

Цю емульсію хотіла протестувати ще з минулої зими, і як виявилось - не дарма! В мене був лише один пробник, але я хочу ЩЕЕЕЕ.

Взагалі одразу зазначу, що стовбурові клітини в косметиці (та і не тільки🤭) - то маркетинг і особисто я в них не вірю. Тамара Комарницька робила дуже детальний і ґрунтовний пост на цю тему - рекомендую пошукати на її сторінці.

В повнорозмірі обʼєм складає 200 мл.

Я знову забула сфоткати текстуру 🫣🫠, але вона доволі щільна , не дуже жирна і виглядає як густий крем => звідси випливає одразу той факт,що засіб універсальний і його можна використовувати як заміну крему.

Пакування - класичний пробник. Щодо повнорозміру - як на мене, то не дуже зручно з тієї пляшечки буде видавлювати такиц густий засіб. Але це єдиний мінус, тож пробачаю)))

Аромат - не гучний, дуже легкий, класичний кремовий. Не подразнює нюхові рецептори.

Емульсія розкішно лягає на шкіру. Вона має буквально вершкову текстуру, яка легко розподіляється, не жирнить і чудово зволожує. Використовувала після вмивання, перед кремом.

Протягом дня обличчя себе почувало дуже комфортно. Ніякого ефекту маски, "важкості" на шкірі. Пори під емульсією не задихаються.

Шкіра одразу така розгладжена і сяюча, буквально за декілька разів я відчула цей ефект. Ну дуже приємний засіб.

Захотіла собі ще пробників чи крихітку обʼємом 30 мл (бо 200 я не потягну, адже в мене літри комбучі🤣).

Особисто я не побачила нічого поганого, ніяких комедогенних інгредієнтів. Повністю не розбираю, розповідаю про найцікавіше.

Purified Water,

Dipropylene Glycol - розчинник,

Triethylhexanoin - емолент,

Glycerin - компонент НЗФ,

1,2-Hexanediol - розчинник,

Niacinamide - не потребує представлення, актив номер 1 для будь-якого типу шкіри, робить просто ВСЕ,

Caprylic/Capric Triglyceride - емолент,

Propanediol - зволожувач/розчинник,

Trimethylolpropane Tricaprylate/Tricaprate -

Hydrogenated Polydecene - емолент, розчинник,

Butylene Glycol - розчинник, зволожувач,

Glycereth-26 - емульгатор,

Sorbitan Stearate - емульгатор,

Cetearyl Alcohol - емульгатор/емолент,

Glyceryl Stearate - емульгатор,

Edelweiss Callus Culture Extract - екстракт едельвейсу - антиоксидантний захист, заспокоєння, зміцнення шкірного барʼєру, зниження чутливості,

Lumbar Blackberry Leaf Extract - екстракт листів ожини - антиоксидант, надає сяйва, бореться з тьмяністю,

Fig Extract - екстракт інжиру зменшує втрату вологи шкірою, помʼякшує,

Mulberry Fruit Extract - екстракт плодів шовковиці має протизапальні властивості, антиоксидантні, зміцнює стінки судин (купероз привіт),

Pomegranate Extract - екстракт гранату - має прекрасні зволожуючі та відновлюючі властивості,

Wheat Sprout Extract - екстракт паростків пшениці зволожує і регенерує,

Broccoli Extract - екстракт броколі, має високу концентрацію речовини сульфорафану, який надає заспокійливі та протизапальні властивості, гарно підходить віковій шкірі,

Cabbage Extract - антибактеріальна та загоювальна дія,

Alfalfa Extract - екстракт люцерни, протизапальна дія та помʼякшення,

Radish Extract - екстракт редьки, джерело ненасичених жирних кислот, антиоксидант,

Rapeseed Extract - зволоження та відновлення шкірного барʼєру,

Malt Extract - екстракт солодки - має заспокійливі властивості, надкорисний для сухої шкіри, надає освітлення,

Sodium Hyaluronate - сіль гіалуронової кислоти,

Adenosine - протизапальний, регенеруючий компонент,

Panthenol - заспокоєння/відновлення/регенерація;

Beta-Glucan - моносахарид, зволожувач,

Dimethicone - силікон,

Lecithin - емолент,

Polysorbate 20 - емульгатор,

Polysorbate 60 - емульгатор,

Peg-100 Stearate - емульгатор,

Arginine - компонент НЗФ,

Carbomer - регулятор вʼязкості,

Xanthan Gum - регулятор вʼязкості,

Disodium EDTA - хелат,

Ethylhexylglycerin - консервант,

Dipeptidediaminobutyroylbenzyl Amide Diacetate,

Palmitoyl Tripeptide-5 - один з нових пептидів, посилює утворення колагену,

Copper Tripeptide-1 - трипептид міді, антиоксидант, потужна протизапальна дія,

Tripeptide-1 - пептид, посилює колагеноутворення;

Palmitoylpentapeptide-4,

Nonapeptide-1 - володіє властивостями пригнічувати синтез меланіну -> освітлення;

Acetyloctapeptide-3 - потужне зволоження, схожий по структурі на ботокс;

Acetylhexapeptide-8,

Hexapeptide-9,

Palmitoyltetrapeptide-7,

Palmitoyl Tripeptide-1 - відновлює шкіру

Fragrance - парфум,

Butylphenylmethylpropional - парфум,

Linalool, - парфум,

Hydroxycitronelal,

Limonene - парфум.

Загалом всі пептиди мають один механізм дії - зволоження, відновлення та посилення синтезу власного колагену -> зменшення зморшок і перших вікових змін.

Цей засіб полонив моє сердечко і я його дуже рекомендую, особливо сухій/зневодненій шкірі, або на лікування. Комбі шкірі - на зимовий сезон.

По задумці він мені схожий на лосьйон з альбатрелусом від Needly - типу крем-тонер для додаткового зволоження.

Я прямо рада, що познайомилася з цим продуктом.

Дякую за увагу🫶🏻