O’Ostah

Чи завжди пасує маленька чорна сукня?

Чи завжди пасує маленька чорна сукня?

До бренду Guerlain я ставлюсь з особливою повагою і ніжністю. Особливо це стосується парфумерії. Звісно, є декілька парфумів, які я б собі не придбала. Але не тому, що їх звучання непривабливе. Просто справа в шаленій популярності, а я люблю бути пізнаваною. Тому коли вибирала для себе La Petite Robe Noir, зупинилась на фланкері, який підійде не всім. Та що там, бувають дні, коли я сама з ним не можу знайти спільну мову. У чому секрет моєї маленької чорної сукенки і коли я відчуваю себе у ній на всі 100% розкажу далі.

Чи завжди пасує маленька чорна сукня?
  • Тип аромату: гурманські, квіткові, фруктові
  • Початкова нота: Бергамот, Малина, Цукрова вата, Чорна смородина, Чорниця
  • Нота серця: Апельсиновий цвіт, Болгарська троянда, Жасмин
  • Кінцева нота: Білий мускус, Ваніль, Пачулі, Сандал

Мабуть, це найбільш непередбачуваний парфум з усіх, які були в моїй колекції. І, що найдивніше, його вибрики зовсім не залежать від погоди. Інколи він неймовірно, просто удушливо солодкий. Тоді на передній план виступають сині ягідки та цукрова вата. Години 2-3 вони мене дратують, поки на зміну не приходять улюблені сандал, пачулі і відголоски бергамоту. А коли чорне платтячко одразу стартує бергамотом, деревинною ваніллю і чорницею - це екстаз для моїх рецепторів.

Цікаво, що у парфумі є щось таке, ніби лікарняне. І знаєте, я таке люблю! Врешті-решт, на фініші я завжди відчуваю сандал. Такий собі фльор індійського магазинчику. Обов‘язково рекомендую тестити перед придбанням, і краще - декілька разів. А ще для мене цей аромат унісексовий (коли він уходить у мускусно-пачулієву базу). Якби я почула такий запах від чоловіка, то точно б зробила комплімент.

На шкірі - до 12 годин, на волоссі - до наступного миття, на одязі - навіть через тиждень. Для того, щоб не травмувати ароматом оточуючих (він дійсно густий і шлейфовий), роблю 1-2 розпилення.

Цікаво дізнатись вашу думку щодо цього фланкеру. Які ноти відчуваєте ви? 🫐