Oli Seagull

Моя любов і найкращий базовий тонер Pyunkang Yul Essence Toner

Моя любов і найкращий базовий тонер Pyunkang Yul Essence Toner
Моя любов і найкращий базовий тонер Pyunkang Yul Essence Toner

Моя любов до бренду Pyunkang Yul тягнеться вже протягом років 6-7.
І саме їх тонер найчастіший житель моєї полички. У вигляді міст-спрею і от такої більш в'язкої формули.

Міст, до слова, закінчується в рази швидше, але на літо то просто ідеальний варіант.

В мене була перерва від тонера Pyunkang Yul, бо немає сил не спробувати щось нове) Але зараз настав час знову його повторити.

Тонер має водянисту, трохи в'язку текстуру. Швидко поглинається, за бажанням можна нашаровувати і отримати бажаний результат!


Основа тонеру - екстракт кореню астрагалу. Він, в першу чергу , виступає в ролі протизапального і антиоксидантного компоненту.
Для чутливої та проблемної шкіри ідеально!

В моєму оточенні ще не було людини, якій би він не підійшов. Від просто сухої до самої реактивної та чутливої шкіріи. Хоча я вже неодноразово бачила тут відгуки, що комусь він ніякий 😅

Якщо ваша шкіра не має проблем, то він точно буде класною тонізуючою базою.

Я обожнюю його, бо він класно зволожує і підготовлює шкіру до наступних кроків. Зараз я вже не маю прищавих проблем,та в свій час, при постійному використанні, він справді трохи заспокоював запалення.

Я наливаю декілька крапель одразу на руки і похлопуючими рухами наношу на обличчя. Якщо відчуваю, що його не вистачає, повтоюю цей крок.

З цікавих фактів😅 Саме після цього тонера, чоловік пощупавши мої щоки, сказав що вони якісь ніжніше ніж зазвичай))

Тонер випускається в декількох форматах і раджу спробувати його хоча б в пробнику, або 30 мл.