Alina_Demchenko

Maybelline Lash Sensational Sky High : залишки скарбу

Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу
Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу
Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу
Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу

Це мабуть одна з найвідоміших тушей цього бренду, яка декілька років тому - наробила справжнього шуму. Її розкупили за секунду. В інтернеті - пусто, офлайн - це якісь голодні ігри були. Але для мене, ця туш коштувала всіх випробувань.

Флакон : рожевого кольору холодного підтону, з якимось перламутром. Випуклі букви , колись були покриті сріблястою краскою, але від постійних поїздок на роботу і будь куди - вони затерлися. Така форма дуже зручна, її можно легко поставити як на стіл, так і навіть у стаканчик з пензлями ( бо доволі вузька).

Щіточка силіконова, ледь помітно звужується до верху завдяки "ворсі" . Самі ж "ворсинки" м'які, не викликають не приємних відчуттів і найголовніше - не штрихаються в око.

Не знаю, в чому особливість цієї туші, але просто подивіться що вона робить з моїми віями ( хочу попередити : мій екземпляр вже на межі, там тубус практически ідеально вичищений)

Вона гарно профарбовує вії і робить їх на стільки довгими, що я чула в свій бік фрази " Це правда твої вії?". Так, це мої вії і саме з цією тушью розкривається весь їх потенціал. Коли вона зовсім нова то достатньо одного-двох шарів для дуже ефектного погляду. Але попереджаю : ТУШ НЕ ДЛЯ ОБ'ЄМУ. Вона для подовження і саме завдяки такому ефекту і створюється цей виразний погляд.

Що до стійкості, я б сказала що класична, але признаюсь за що мені соромно : якось я з нею заснула. З плюсів - я не проснулась пандою, але туш загубилась )

Вона не розмазується, доволі швидко висихає на віях. Змивається міцелярним гелем + пінкою, міцелярною водою ( ну тут трошки довго) , гідрофільною олією. Може витримати дощ - перевірено)))

Можу сказати що однозначно - спробую ще. Бачила, що є(чи будуть) - кольорові.

Ну а поки, продовжую "добивати" цей продукт)

Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу
Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу
Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу
Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу
Maybelline  Lash Sensational Sky High : залишки скарбу