DARIIAKOVACH

Макіяж тільки 🖤 і +/- в MakeupClub

Макіяж тільки 🖤 і +/- в MakeupClub

Я вирішила обʼєднати одразу дві ідеї в одну,тож роблю макіяж тільки чорною косметикою (чорне пакування)

Процес самого макіяжу ви можете побачити в кінці, вийшов такий прощальний осінній теплий мейк🖤

  • Люблю. Читати про догляд за волоссям, для мене дописи про hair рутину дуже важливі і цікаві. Я нарешті поборола рясне випадіння, воно тьху-тьху стало мізерним. Тож окрім як отримувати на затест засоби для волосся, я прям зачитуюсь і зберігаю те,що сподобалось
  • Не люблю. Читати дуууууууже довгі дописи,особливо коли половина інформації-це все,що можна взяти на сайті про продукт,а не особисті враження. Тому опис я читаю по діагоналі, я люблю коли змістовно і коротко. Але враження ніколи не пропускаю😅
  • Люблю. Дивитись відео grwm. І люблю знімати, але не дуже люблю монтувати😅 Я люблю коли оце на камеру показують чим користуються і ще коли так пританцьовують,реагують на камеру🥰
  • Не люблю. Не детальні дописи. Тобто коли тільки одне фото, я завжди люблю розглядати, різні ракурси. Який аплікатор, яка текстура, відтінок. Причому я не очікую якісних професійних фото ніколи. Бо насправді подобаються живі відгуки, без виставлених кадрів. Але коли це просто одне фото і "мені сподобалось,беріть". Ех☹️
  • Люблю. Те, що тут можна знайти своїх,як і в житті. Що тут є ті, хто підійшли по духу і не підійшли. Що тут всі різні, з різних сфер,різного віку,типажу і тд.
  • Люблю. Коли в одному дописі декілька продуктів, порівняння, батли,підбірка. От підбірки від наших дівчат експертів просто супер.
  • Люблю. Дописи від брендів, особлива любов до Mermade. Я чесно признаюсь,думала,що це сумнівний дитячий бренд. Через доступність і вигляд. Але коли я почала читати їх, а ще і отримала такий чудовий подарунок, що моя шкіра розпрощалась з висипами,втомою, стала пружною і сяючою. Я зрозуміла, що я дуже помилялась. Тому чекаю на спф, Mermade 😏🤫
  • Люблю. Розпаковки. Це моя окрема любов, бо я собі замовляю щось рідко,а от підглянути, що там у красунь обожнюю. Але признаюсь, розводять мене дівчата на гроші🤭
  • Люблю. Швидку комунікацію, увагу і розуміння від команди. Навіть найменші казуси вирішують моментально, терпляче відповідають на мої запити, за останні дні вже задовбала своєю статистикою😂 А ще ніколи не обділяють подарунками! (І я жартувала, шкода, що не у всіх є розуміння. Але то таке, всі ми різні і не маємо обовʼязково дивитись в одному напрямку) Головне, що команда зацінила, тепер я знаю як отримати лайки від вас😏😅
  • ТА ПРОСТО ЛЮБЛЮ MUC♥️

Дівчата, це було дуже важко, але і я не с*икло🤭

  1. У мене нема чорного тонального( Тож без нього
  2. Консилер The Saem (так як він прозорий,а кришечка чорна). Він гарно перекриває, але трохи жовтить
  3. Стік для контурінгу. Я вас ще досі з ним не познайомила. Це Bell і він чорний! Він насправді рудий трохи, але не критично. Ним ми і робимо собі хоч щось на обличчі) Про нього я ще окремо напишу
  4. Олівець для брів Patricia Ledo 02. Він не підійде дуже темним дівчаткам, бо рудий трохи
  5. Гель для брів ми також пропускаємо
  6. Перейдемо до очей. Туш Maybelline sky high. Вона гарно подовжує і гарно тримається, а також вона чорна
  7. Олівець для очей від karaja. Стійкий і деревʼяний
  8. Палетка тіней також karaja. Тут тисяча кольорів, всі в золоті.
  9. Ну і фінал. Губи. У мене безліч чорних помад)) Але оберу я гарний зволожуючий нюд від radiant 05. Мені вона найбільше з усіх чорних подобається.

Ось такий інтерактив в мене вийшов. Я вирішила не заміняти продукти,по типу помадою зробити румʼяна)

Дякую, що були зі мною🫶🏼