molena

Порожні баночки та викидушки листопад 2023

Порожні баночки та викидушки листопад 2023

Сухий шампунь Batiste Original - сьогодні зробила 2 останні пшика і це надихнуло мене на пошуки та пост. Для мене це найкращій СШ, навіть припинила купувати щось інше.

Сироватка The Ordinary Retinol 1% in Squalane - мучилася з нею минулу зиму. І таку схему вводу пробувала, і сяку - не підійшла. Хоча шкіра привчена до ретинолу, з цією сироваткою кожна спроба закінчувалася дерматитом. Викидаю більше половини флакона.

Порожні баночки та викидушки листопад 2023

Darphin Intral Daily Micellar Toner - обожульки, напишу детальний відгук, бо купила 2-й флакон і до цього 2 по 50 мл вже використала.

Makeup Revolution Multi Peptide Serum - класна пептидна сироватка, на рівні з Co's de Baha. Але ніде немає в наявності, може зняли з виробництва?

Lancaster 365 Skin Repair Eye Serum Youth Renewal - не зрозуміла. Спочатку пекла під очима, потім викликала лущення. Добре, що мінька- у смітник.

Зубні пасти Curaprox Be You- писала детальний відгук на Бергамот-Грейпфрут (жовта) і вона супер. А от про Яблоко-Алое менш позитивні враження. Чомусь вона гірше чистить.

Agor Herbal Clean Nature Skin - засіб для очищення шкіри - не зрозуміла, не сподобалося. Натуральний засіб, щось схоже на висівки, трохи скрабує і все.

Переходимо до декоративки:
Туш Maybelline Lash Sensational - не знаю, яка за рахунком - купувала, купую і буду купувати!❤️

Тональний Lancome Miracle - найкращий для мене, планую повторити.

Олійка для губ Clarins - це вже 2 флакончик і, я так розумію, останній, немає ніде в наявності. А оновлена версія зовсім не така, напишу якось.

Коричнева підводка Trend it up - з нею я нарешті навчилася малювати стрілки. Продається в певній мережі магазинів Європи, вартує 2€, але якість топ.

Олівець для брів Maybelline - один з найкращих, купую не вперше.

І парфюми:
Calvin Klein Eternity - наче непоганий, але якесь несучасне звучання, не чипляє.
Versace Versense - просто не сподобалися з кількох затестів, відклала. Так 5 років і лежав цей пробник, сьогодні відкрила, а парфюм зіпсувався.

Ось такі баночки) Це виявилося цікавим досвідом, спробую назбирати щось на кінець грудня😊