alena.rosee

Пірамідка з виноградом 🍇 Ayoume 🍇

Пірамідка з виноградом 🍇 Ayoume 🍇

Нещодавно спробувала нову для мене нічну маску в улюбленому форматі, в пірамідці 🍇

Та чи замінить вона Гарбузову Too cool for school ?

Давайте дивитись 💕

Про гарбузик писала тут: https://club.makeup.com.ua/post/17477/

Не буду переписувати обіцянки виробника , але зазначу, що виробник пропонує наносити ВСЮ пірамідку на обличчя за 30 хвилин до сна.

Консистенція: гелева густа. Не люблю гелі в догляді за обличчям, части вони липкі.

Аромат: дуже приємний , реально як солодкий виноград 🍇

Я наносила десь 1/3 і мені було забагато засобу , не уявляю як нанести всю пірамідку)))

Липкість є. Не люблю коли липне, але з часом проходить або можна закрити кремом.

Ефект:

На ранок шкіра дуже гарна , освітлена , прям сяюча , є тонізування . Мені дуже сподобався візуальний ефект . Причому він десь на друге користування вже є.

Не знаю від маски чи ні, але з'явився один прищик , можливо співпадіння 🤪

В цілому ефект хороший , але не сподобалась липкість та текстура засобу 🤓

За 19 грн можна і спробувати 🤓 але гарбузову , на мій смак, не заміне.

Склад:

Water, Alcohol, Wine Extract, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, PEG-240 / HDI Copolymer Bis-Decyltetradeceth-20 Ether, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Propylene Glycol, 1,2-Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Polyacrylate, Caprylhydroxamic Acid, Xanthan Gum, Adenosine, Disodium EDTA, Glyceryl Acrylate / Acrylic Acid Copolymer, Fragrance, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Biosaccharide Gum-4, CI 15985, Cl 17200.

Винний екстакт на 3 місці , що вже непогано ))) але іншиу склад таке собі - гелевий гель)))