alena.rosee

Дивовижні пірамідки для краси шкіри ✨ Too cool for school & FarmStay

Дивовижні пірамідки для краси шкіри ✨ Too cool for school & FarmStay

Всім привіт! 💛

Я повторюю покупку цих пірамідок вже багато разів.

Ці корейські мініатюрки дійсно працюють і дають ефект, як від засобів, значно дорожчої категорії ⭐️

Мені подобається Бренд too cool for school, він має багато цікавих засобів, наприклад золота маска плівка та ось ця нічна маска для обличчя.

Маска проста в застосуванні: наносите тонким шаром 1-3 рази на тиждень в залежності від потреб , наніч, як вечірній догляд. Змивати не потрібно.

Консистенція і Аромат:

має досить легкий приємний косметичний аромат, швидко вбирається, не липне, не пече, не стягує.

Ефект:

Ефект як то кажуть "побачите в дзеркалі на ранок".

Шкіра має рівний тон, звужені пори (якщо вони були видимі), будь-які дрібні запалення просто зникають.

Тільки одна маска давала подібний ефект на моїй шкірі - це нічний трітмент Сульвасу, але ж там і цінник ого-го.

Пірамідки вистачає десь на 3-4 застосування.

Тому можу рекомендувати цю масочку , якщо ви ще таке не пробували 🎃

Якщо з продуктами TCFSc ми дружимо , то з Farmstay майже ні. Хоч і це також корейський бренд, то він не такий ефективний (для мене), пінки миють до скрипу, нічни маски не мають такої ефективності .

Але цей скраб - люблю 💙

Скраб з пептидним комплексом і амінокислотами

ефективно очищає обличчя , з ним вираз "лице як яйце" набуває реальності 🤭

Консистенція та аромат:

скраб має густу консистенцію , він складаєтьмя з дрібних частичок (сода) та з більш крупних та гострих. Має кисловатий аромат. На фото з консистенцією видно крупинки різного діаметру)

Застосування:

на мокре обличчя наносьте невелику кількість скрабу, легенько масажуйте , потім змивайте. Я іноді залишаю його на 30сек - 1 хвилину.

Увага!! Якщо у вас дуже чутлива шкіра , є запалення або купероз/розацея - цим засобом користуватись неможна!

Ефект:

дуже очищена шкіра , сяюча , відполірована, прибираються чорні цятки, вирівнюється тон.

В дуеті з гарбузовою маскою творять дива ✨

Користуватись 1-3 рази на тиждень в залежності від стану шкіри та потреб .

Однієі пірамідки вистачає на 2-3 рази.

Дякую за увагу! 💕