Anastasiia Anastasiia

Які вони ? Ці розпіарені пінки від Bilou?

Які вони ? Ці розпіарені пінки від Bilou?

Пізньою осінню - зимою в мене з'являється ріске бажання пахнути всім і одразу і оточувати себе всім пахнючим, де це тільки можливо примінити

Тому, пінка для душу це не тільки ароматерапія, а щей естетичний кайф він упаковки , бо в ці сірі будні хочеться чогось трішки яскравого

Отож , раніше в мене була панка від Bilou LIMITED EDITION , від якої я була просто взахваті , бо аромат пінки залишався на тілі ще на добрих години 2 , і сам процес приймання душу був просто неймовірним, бо сама пінка була рожевого кольору , в рожевій баночці , ну це просто кайф дівчатка , бо з цією пінкою ти чекав кожного дня того моменту , коли ж знов в тебе з'явиться час на приймання душу , єдиний мінус був це те , що особисто в мене пінка закінчилась через 3 тижні приблизно (видно на скільки вона мені подобалась) , але якщо ви не будете по 3 рази в день ходити в душ , і щоразу виливати на себе по пів банки пінки , то Вам її вистачить на довше 🤩

Цього разу я вирішила спробувати щось новеньке, і до моєї уваги припала саме ця пінка Bilou з ароматом тропічного гібіскусу і червоних ягід , тому ,що відгуки про неї були дуже класні , хоча чесно кажучи довіри вона в мене особливої не викликала , бо упаковка мені здалась надто дитячою

і що ви думаєте ? Перша асоціація яка прийшла мені в голову від аромату цієї пінки - це дитяча косметика "маленька фея" яку всі ми дівчатка добре знаємо , і особисто я цей запах наврядчи забуду 🥹

Можливо це моє самонавіювання , після слів чоловіка , що йому ця пінка пахне дитинством 😁

Отож, мїй чесний відгук і мої висновки після душу з цією пінкою

  • Пінка дійсно має крутий квітково-ягідний аромат
  • Запах на тілі залишається на ~10хв
  • Дуже приємна текстура
  • Після ваших процедур з цим продуктом, аромат в ванні тримається значно довше , ніж на тілі 😅
  • Шкіра після цього продукту ніжна і бархатиста
  • Але хто любить ефект "скрипу" , то ця пінка однозначно не для вас

Я вважаю , що аромат сподобається кожній , адже я не можу сказати , що аромат на поціновувача , ні, аромат зовсім ненав'язливий , солодко-квітково-ягідний

Чи куплю я цю пінку ще раз ? Наврядчи , все таки Bilou LIMITED EDITION мені сподобалась значно більше

Хотілось б спробувати ще якусь пінку цієї фірми після закінчення даної

А які ваші враження від даної фірми , та зокрема від пінок ?

Які вони ? Ці розпіарені пінки від Bilou?
Які вони ? Ці розпіарені пінки від Bilou?