wowmom

Солодке яблучне зілля, яким хочеться обливатися з ніг до голови. Але дуже мало стійкості:(

Солодке яблучне зілля, яким хочеться обливатися з ніг до голови. Але дуже мало стійкості:(

Привіт, красуні!

На парфуми Boum Vanille Sa Poum d'Amor я натрапила абсолютно випадково. Якось побачила відео в тік-тоці, потім в стаціонарному магазині я їх протестувала, а вже потім я отримала дуже круту знижку на них, і подумала, що за 160 грн - і ніде не знайду такий солодкий приємний аромат.

Ні, справді, вони мені дуже сподобалися, хоч в них і немає ніякої складної композиції, багатогранного розкриття аромату і інших плюшек, які ми отримуємо від більш менш пристойних парфумів.

Солодке яблучне зілля, яким хочеться обливатися з ніг до голови. Але дуже мало стійкості:(

Це дуже теплий зимовий аромат, який в мене асоціюється з новорічними святами, солодким яблучним пирогом та ваніллю.

Навіть дивлячись на флакон, одразу в голові звучить "Jingle Bells".

Для мене він абсолютно не приторний, і всі, кому я давала затестити Boum Vanille Sa Poum d'Amor, його зацінили. Особливо, племінниця, якій 10 років:-)

Тримаються парфуми не довго: 3-4 години на одязі, пару годин на шкірі, але я не жаліюся, бо це для мене такий домашній аромат, яким я можу обливатися з голови до ніг, коли захочу. Особливо, мені подобається його наносити перед сном.

Будете з мене сміятися, але я прямо кайфую від цього запаху. Беру флакон в руки, який нагадує якесь зілля (все таки в цьому дизайні щось є), декілька разів пшикаю, і одразу опиняюсь в солодкому яблучному тумані.

Ні краплинки, ні секунди не пожалкувала, що Boum Vanille Sa Poum d'Amor. Новорічні свята з нии будуть тепліші.

Дякую за увагу 😘