Ta_nyaaaaaaa

Хочеш смачно пахнути всього за 200 грн? Мерщій сюди, дещо покажу

Хочеш смачно пахнути всього за 200 грн? Мерщій сюди, дещо покажу
Хочеш смачно пахнути всього за 200 грн? Мерщій сюди, дещо покажу

Ділюся знахідкою у світі парфумерії! Спочатку я їх не зрозуміла і мене навіть відвернуло, коли я затестила їх офлайн… А згодом я зробила замовлення онлайн. І не пошкодувала 😉

Адже отримала 100 мл смачної, стійкої парфумованоі води усього за 180 грн 🍎

Баночка з парфумами знаходиться в об’ємній картонній коробці.

Відкриваю коробочку і натикаюся на флакон парфумів, виготовлений із червоного напівпрозорого скла.

На склі є випуклі частини назви - Boum. Вони є частиною флакону))

Під ним нанесена назва парфумів матовим золотистим напиленням, яке не стирається і не здирається.

Дозатор доволі дивний, бо плоский, маленький, тоненький і з пластику. Однак не можу висловити претензії, враховуючи смішну вартість)))

Незважаючи на хлипкість дозатора, він функціонує гарно, дрібно і широко розпилює парфуми, не «плюється».

Між дозатором була встановлена захисна пластикова пломба, яка легко вилучається.

Формат продукту: Парфумована вода.

Об‘єм становить цілих 100 мл 🔥

Піраміда:

Початкова нота:

помаранч, зацукроване яблуко

нота серця:

праліне, яблуко

кінцева нота:

мускус, ваніль

Тип аромату:

Фруктові, Квіткові

У світі, де аромати розкривають себе як поетичні образи, Jeanne Arthes Boum Vanille Sa Pomme d'Amour втілює в собі таємничість і десертний рай.

На початку звучання цей аромат переплітає запахи свіжості та солодкості, розпочавши з велетенського червоного, соковитого яблука, збагаченого солодкістю карамелі та легкістю цитрусових відголосків🍊. Смаковане дотиком ванільної пудри, воно розкривається ніби таємничий вишуканий десерт, підкреслений ароматом глибокого, стиглого плоду.

Так, червоне соковите яблуко 🍎 - зірка аромату.

Спробуйте уявити себе, як ви куштуєте солодке, соковите яблуко, а оточуючий вас аромат ласкаво обнімає густим, неймовірно насиченим ванільним туманом.

Якщо покладатися на піраміду, то на фінальному етапі звучання ці парфуми виливається в емоційний акорд мускусу та ванілі. Так, ваніль дуже виражена і вона створює той самий затишок, солодкість і відчуття, наче ви куштуєте десерт. Мускус я навпаки, зовсім не відчуваю, однак я вважаю, що саме завдяки ньому аромат настільки стійкий.

Я не вважаю, що ці парфуми надзвичайно багатогранні, вони доволі прості, але не зовсім монотонні, бо все-таки змінюються з моменту нанесення. Адже до кінця дня уже зовсім не відчувається цитрусу із початку звучання, залишається лише густа ваніль та настіііільки солодке карамельне яблуко.

Тут у мене трапляється дисонанс... адже яблуко дуже солодке, але водночас дає незначну свіжість.

Boum Vanille Sa Pomme d'Amour особисто на мені дуже стійкі та шлейфові.

Чітко і впевнено відчуваю їх на тілі 8-10 год.. На одязі аромат тримається до прання, але найбільш виражено першу добу. Для мене це шок, адже нагадую, що їх вартість 180-220 грн 🔥

Інколи для мене така насиченість та шлейф видаються надто інтенсивними, тому зазвичай використовую техніку нанесення "парфумована хмара" 🌨. Тобто призгаю парфуми у повітря навколо себе і проходжуся під цим "дощиком". Тоді вони лягають на мене більш ніжно.

Шлейф тягнеться довгий і дуже насичений. Складно оцінити відстань, але їх чути здалеку і навіть уже після того, як я пройшла. Аромат залишається за мною у повітрі.

Зазвичай на сторінці мого блогу ви бачите Льову, але сьогодні його заміняє Марсік 😉

Ох, як же він старався і допомагав фотографувати парфуми та писати про них 🤭

🔥 бюджетна парфумована вода;;

🔥 орієнтовані виключно на поціновувачів солодких ароматів;

🔥 універсальний. Я використовую як на собі, так і вдома. Найулюбленіше місце застосування у квартирі - штори;

🔥 стійкість більше 8 год на тілі та декілька днів на одязі;

🔥 шлейфить ну дуууже далеко. Залишається у повітрі певний час;

🔥 величезний об'єм - 100 мл;

🙈 не дуже зручний і доволі слабкий дозатор;

🙈 для когось можуть здатися занадто інтенсивними. Загалом з ними треба бути дуже обережними при нанесенні. 2-3 пшики - більше, ніж достатньо.

Однозначно раджу поціновувачам солодких, теплих, але доволі гучних ароматів!)

Сподіваюся, було цікаво і корисно 😉

Хоча інколи мені здається, що ці парфуми уже були у кожної і тому не здивую 🤭