Missmili

Румʼяна ламель у яскраво-рожевому холодному відтінку 406

Румʼяна ламель у яскраво-рожевому холодному відтінку 406

Вирішила і собі спробувати новинку від Lamel,тим паче що на них була дуже приваблива ціна,то вже гріх не взяти

Румʼянчики взяла у відтінку 406-як я зрозуміла це найпопулярніший відтінок з нової колекції,ну і ходять чутки що то аналог відомих румʼян від Dior-ну і як тут втриматись від покупки?!

Так от,упакування у румʼян таке ж як і в попередньої лінійки-стильне,просте і лаконічне,на рахунок міцності футляру-особо нічого сказати,все на місці,нічого не відвалюється,та й добре)

Румʼяна ламель у яскраво-рожевому холодному відтінку 406

Текстура у румʼян дуже мʼяка і шовковиста.Ненароком,занадто рʼяно зробила свотч і серединка румʼян провалилась і розкололась(( дуже шкода,бо продукт став сипатись із футляру і зафеськав мені всю косметичку((

Набираються румʼяна дуже легко,і тут треба бути обережним,бо пігментація у них просто вогонь,трошки переборщиш -і замість румʼяних щічок отримаєш рожевий помідор на обличчі,який до того ж не розтушуєш,тому ніжно і без фанатизму проводимо пензликом по продукту і легенько наносимо на щічки.

Стійкість у румʼян суперова,робочий день витримав з легкістю,не те що я)

Ну і відтінок,ну класний !)Такий холодний,рожевий,освіжаючий відтінок підійде багатьом,ну а інтенсивність можна варʼювати)Головне не перестаратись,бо в іншому випадку треба перероблювати весь макіяж

То для себе виявила такі плюси:

+гарний колір

+хороша пігментація

+мʼяка шовковиста текстура

+мега стійкість

+бюджетна вартість

свотчі при різному освітленні*

І мінуси:

-дуже ніжний і крихкий

-легко переборщити з кольором,важко розтушувати

-відтінок пилить,не критично,але неприємненько.