Ліна

Спреї для тіла bath&body works

Спреї для тіла bath&body works

У мене за пару років назбиралося небагато містів популярних,, пахучок,, від bbw. Чесно кажучи, цю фірму я відкрила для себе через посередника. Ну дуже дівчата у групі хвалили певні місти, свічки, молочко для тіла, гелі для душа... Я купувала лише місти та свічки. Скажу, що свічки у них класні, у мене 2 шт, але навіть з знижкою та доставкою в Україну задорогі. А ось якщо брати місти з знижками, то виходить вигідно. Отже, про мої аромати. Перший - евкаліптовий. Купувала у Польщі. Довго обирала, принюхувалася. У результаті вибрала самий приємний мені аромат, але нестійкий зовсім. У результаті його чудово наносити на подушку перед сном. Дійсно покращує сон. Другий - це полуниця з трояндами. Не скажу, що занадто його люблю. Він не для всіх носів. Але ж, він самий стійкий з усіх. Третій - аромат солі та пляжного рушника. І ще, аромат чистоти, як на мене. Наношу його після душа. І дуже люблю влітку. І четвертий - теж аромат чистоти, випраної білизни, але тут вже без солі. І для мене саме цей спрей - це аромат-якір. Мала необережність використовувати його на початку війни після душа. І мені він тепер назавжди пахне лютим 2022 року, вибухами, звуками ракет і вертольотів, які ми чули перших 2 тижні поки були під Києвом. Загалом, ще є у мене міст Тост з шампанським (здається, так). Відгуків в інтернеті зібрав тьму. І для мене він - аромат-солодощі. Напишу про нього теж.

Ліна
6
Підписники
0