Дарина🦉

Фітосвічки вушні на основі натурального бджолиного воску та прополісу - Chudesnik

Фітосвічки вушні на основі натурального бджолиного воску та прополісу - Chudesnik
Фітосвічки вушні на основі натурального бджолиного воску та прополісу - Chudesnik

Сьогодні не про косметику🤗. Хочу поділитися своєю історією, може для когось це буде актуальним. Допис буде не дуже приємний та естетичний, тому хто вразливий ,то пролистуй😉.

Я народилася з маленькими вушними раковинами, і в мене вузькі слухові проходи, це не захворювання, я просто народилася з маленькими вухами😂😂😂. І через це, з дитинства кожен рік або два, мені довелося позбавлятися в лікарні сірчаної пробки, бо я просто нічого не чула, це безболісно, але все рівно не дуже приємно.

І ось одна лікарка мені порадила спробувати вушні фітосвічки вдома. І після їх використання, більше я в лікарні не була🥳.

Користувалась різними, і маленькими, і великими. Але само більше сподобалися ці Фітосвічки вушні на основі натурального бджолиного воску та прополісу Chudesnik.

Використовую їх один раз на рік.

Фітосвічки вушні на основі натурального бджолиного воску та прополісу - Chudesnik
Фітосвічки вушні на основі натурального бджолиного воску та прополісу - Chudesnik

Фітосвічки з натурального воску - засіб який ефективно допоможе позбутися від деяких захворювань вуха, горла і носа. Допоможуть позбутися від шума у вухах, швидко і безболісно усунуть сірчані пробки, знимуть подразнення, позбавлять від нервового напруження. Тепла процедура допоможе нормалізувати сон.

Показання

☑️ Захворювання вуха, горла, носа запального характеру

☑️ Вушні сірчані пробки

☑️ Шум у вухах

☑️ Порушення сну

☑️ Нервозність, дратливість

Протипоказання

❌ Гнійні виділення з вуха

❌ Ушкодження барабанної перетинки та зовнішнього слухового проходу

❌ Пухлини

❌ Алергічні реакції на продукти бджільництва.

Я їх використовувала тільки для позбавлення сірчаної пробки, і можу сказати, що саме в цьому випадку, вони дуже дієві.

Фітосвічки забезпечують протизапальну, знеболювальну та спазмолітичну дію. Фітотерапевтичний ефект досягається поєднанням природного м'якого тепла та вакуум терапії при горінні воронки.

❗❗❗Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем❗❗❗

Склад : пчелиний віск, прополіс, ефірні олії, композиції цілющіх трав.

В упаковці 2 фітосвічки, є детальна інструкція щодо використання. Сама процедура знімає 10-15 хвилин.

Дякую за увагу 🤗🖤